• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-02-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #47034

Sprzedam prosperujący klub fitness

Sprzedam, odstąpię z całym wyposażeniem prosperujący klub fitness z gabinetem rehabilitacji, działający na rynku od wielu lat. Klub znajduje się w Warszawie w bardzo dobrej lokalizacji, w okolicy dużego Centrum Handlowego i Metra! Lokal znajduje się na parterze przy głównej ulicy, wzdłuż różnych lokali handlowo-usługowych. Klub posiada duże witryny i jest rozpoznawalnym miejscem przez stałych klientów.
Powierzchnia całkowita klubu wynosi 112 m2. Klub składa się z dużej klimatyzowanej sali fitness z lustrami (60 m2) z systemem nagłaśniającym i sprzętem do fitnessu, gabinetu rehabilitacji, dużej recepcji z telewizorem, szatni z szafkami na kluczyk, łazienki z dwoma prysznicami, łazienki z umywalką i WC. Klub posiada sporą i stałą bazę klientów i dobrych trenerów. W klubie prowadzone są zajęcia z zakresu fitness, rehabilitacji oraz zajęcia dla dzieci.
Bardzo atrakcyjny czynsz jak na taką lokalizację!. Klub posiada podpisane umowy z Benefit Systems, VanityStyle i OkSystem, które bez problemu można przepisać na nowego najemcę. Przy sprzedaży zapewnione jest przekazanie umowy wynajmu długoterminowego, pełna obsługa instruktorska i można natychmiast kontynuować działalność.
W razie potrzeby w początkowym okresie mogę udzielić nieodpłatnie pomocy w celu łatwiejszego wdrożenia się do prowadzenia tego biznesu. Zostawiam całe wyposażenie. Warunki do uzgodnienia. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 110000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej