• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #61336

Sprzedam przychodnię lekarską z kontraktem NFZ

Oferuję do sprzedaży w pełni wyposażoną, działającą przychodnię lekarską Fami-Med Franciszka Krakowska Olszyny 171 32-831 Olszyny.
Fami-Med Franciszka Krakowska to przedsiębiorstwo działające w branży opieki zdrowotnej od 1970 roku, początkowo jako Spółdzielnia Zdrowia, a następnie przechodząc przez różne formy organizacyjne aż do obecnej nazwy. Historia rozwoju przedsiębiorstwa obejmuje kilka kluczowych etapów:
 Założenie i początki (1970-1973): Franciszka Krakowska rozpoczęła działalność jako lekarz w ramach Spółdzielni Zdrowia, świadcząc usługi medyczne w prywatnym budynku. W skład personelu wchodzili lekarz, stomatolog, pielęgniarka i pracownik rejestracji.
 Przejęcie przez Szpital w Brzesku (1973): Placówka została włączona do struktury Szpitala w Brzesku jako Wiejski Ośrodek Zdrowia w Olszynach.
 Transformacja w Nzoz (2001): Od 1 września 2001 roku funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, co pozwoliło na samodzielną działalność w ramach systemu Nfz aż do 2012 roku.
 Rebranding na Fami-Med (2012): W 2012 roku ośrodek zmienił nazwę na Fami-Med Franciszka Krakowska.
Przez cały okres działalności placówka utrzymywała zatrudnienie stomatologa na pełny etat (do 2010 roku bez kontraktu z Nfz) oraz dwóch lekarzy i położnej. Przedsiębiorstwo posiada kontrakt z Nfz w zakresie POZ. Obecnie w placówce pracuje jeden lekarz , dwie pielęgniarki środowiskowe ze specjalnością środowiskową po magisterium i jedna położna środowiskowa, a także sprzątaczka.

Lokal użytkowy położony na parterze budynku (przychodnia lekarska) o pow. 103,6 m2 plus schody do przychodni o pow. 24,7 m2. Dodatkowo wykonana winda dla osób niepełnosprawnych. Stan techniczny: bardzo dobry.
Dwa lokale mieszkalne położone na piętrze murowanego budynku, który na parterze oraz w przyziemiu stanowi pomieszczenie przychodni lekarskiej.
Budynek murowany, ocieplony w dobrym stanie technicznym, przy budynku parking utwardzony kostką brukową. Budynek posadowiony na działce nr 505 o powierzchni 0,1600 ha. Lokale mieszkalne: jeden wykończony i wyposażony o pow. 60,44 m2,stan techniczny bardzo dobry. Drugi mniejszy o pow. 46,30 m2 w stanie technicznym do remontu.

Przy budynku wykonano parking utwardzony kostką brukową (obok i za budynkiem). Dodatkowo na nieruchomości znajdują się pomocnicze budynki garażowe oraz ogródek.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • małopolskie
Miasto Tarnów
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1400000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej