• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #52719

Sprzedam punkt handlowo-usługowy

Sprzedam dobrze prosperujący gotowy do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej punkt handlowo-usługowy z pełnym wyposażeniem, który jest moją własnością. Punkt działa nieprzerwanie od 12 lat. Bardzo dobrze rozwinięty punkt lotto o wysokim potencjale sprzedażowym. Duża ilość stałych klientów oraz coraz to zwiększająca się ilość nowych klientów. W punkcie prowadzona jest również agencja pocztowa z baza stałych wiernych klientów. Oprócz tego sprzedaż gazet , zabawek, papierosów, napojów, słodyczy itp. Opłaty niskie (dzierżawa, prąd 400,00 zł ) Punkt umiejscowiony jest w bardzo dobrym miejscu, na ruchliwym przystanku autobusowym ul. Borowskiej/Śliczna we Wrocławiu, gdzie codziennie przewija się masa ludzi. Jest to miejsce strategiczne, zawsze duża ilość ludzi, w tym uczniów, studentów, ludzi kierujących się w stronę dworca głównego. Niedaleko znajdują się dwa duże szpitale, duże osiedle mieszkaniowe, 3 szkoły, przedszkole, Aquapark itp.
Kiosk jest nowoczesny, ma 12 m2, można wejść do środka , a także prowadzić sprzedaż przez okienko. Wyposażony jest w klimatyzację (chłodzi i ogrzewa) alarm, przycisk antynapadowy, rolety antywłamaniowe, monitoring, świetlna reklama, meble, półki ścienne, regały itp. nic więcej nie trzeba inwestować.
Punkt jest moja własnością, gwarancja dzierżawy na długie lata .Sprzedaję z całym swoim wyposażeniem. Przekażę całą wiedzę, wszystkie kontakty do przedstawicieli, przeszkolę nauczę, pomogę w początkowym okresie działalności.
Praca w kiosku jest bezstresowa, ludzie bardzo mili, możliwość wypracowania wysokich dochodów. Punkt nawet w szczycie pandemii dobrze funkcjonował, uważam, że cena jest okazjonalna, ponieważ jest to dobrze funkcjonujący własny biznes, własne bezstresowe miejsce pracy w pełni wyposażone i rozwinięte z możliwością osiągania całkiem niezłych dochodów. Szczegółowych informacji udzielam telefonicznie lub osobiście

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 20000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej