• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #42917

Sprzedam restaurację

Sprzedam bardzo dobrze prosperującą, nieprzerwanie od 2011 roku Włoską Restaurację w Miasteczku Wilanów. Sympatyczna, rodzinna restauracja z kącikiem zabaw dla dzieci posiadająca rzeszę stałych klientów.

Lokal odnowiony w 2018 roku, pełne wyposażenie barowe, kuchenne, umeblowanie, monitoring, system POD, klimatyzacja, wentylacja.

Obroty miesięczne w granicach 100-155 tys. zł. Restauracja stale przynosi dochody. Sprzedaż biznesu wraz z wyposażeniem i stale rozwijającą się pozycją na rynku. Lokal wynajmowany na bardzo atrakcyjnych warunkach z długoterminową gwarancją ceny najmu (przejęcie umowy najmu na lokal 120m2 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, czynsz 8000 netto).

Wszelkie pozwolenia na prowadzenie działalności gastronomicznej, koncesja na alkohol AB. Lokal posiada wyrobioną i ugruntowaną markę dzięki czemu można kontynuować współpracę z dotychczasowymi partnerami biznesowymi. Dodatkowym atutem są podpisane umowy marketingowe z producentami produktów sprzedawanych w lokalu.

Podana cena jest ceną odstępnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 198000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej