• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #51134

Sprzedam restaurację

Sprzedam budynek usługowy o funkcji gastronomicznej w Pobierowie. Restauracja zlokalizowana jest pomiędzy główną ulicą Pobierowa - Grunwaldzką a morzem . Zejście na plażę przy ulicy Poznańskiej jest jednym z głównych i co się z tym wiąże jednym z najbardziej uczęszczanych zejść w tej pełnej uroku popularnej turystycznej miejscowości . Odległość od morza to ok. 50 m – co jest bez wątpienia bardzo dużą zaletą dla potencjalnego nabywcy – idąc na plaże lub schodząc z niej nie sposób przejść obok nie zauważając restauracji – reszta zależy od inwencji , reklamy , jakości usług .

Budynek restauracji ma powierzchnia użytkową 150 m2 , powierzchnię zabudowy 120 m2 . W lokalu i przynależnym do niego ogródku ( stoliki są ustawione przed restauracją od strony ulicy ) jest około 120 miejsc siedzących . Poprzez prosty zabieg i ustawienie stolików trochę „ ciaśniej” można bez żadnych problemów uzyskać „ kilka” dodatkowych miejsc .

Obiekt jest posadowiony na działce wielkości 670 m2 . Niewątpliwą zaletą jest to , że nie jest w pełni wykorzystany współczynnik zabudowy działki . Dla chętnych : pozwala to na rozbudowę restauracji lub wybudowanie wolnostojącego obiektu o powierzchni zabudowy ok 60 m2 z pokojami na wynajem lub dla siebie . Działka jest dzierżawiona od Gminy Rewal .

Restauracja jest nowoczesna i ładna , w pełni wyposażona , nie wymaga żadnych nakładów finansowych . Wystarczy załatwić formalności , zetrzeć kurze przed sezonem i można zaczynać …..

Cena sprzedaży jest wartością netto , vat 23 % .

Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu Cywilnego .

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Pobierowo
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/restauracja-ID49Sa4.html?

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej