• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #55277

Sprzedam restaurację i catering dietetyczny

Sprzedam restaurację i catering dietetyczny w Rybniku jako zorganizowaną część przedsiębiorstwa Działalność od 2005 r. Stałe i stabilne dochody, żadnych zaległości i zobowiązań. Pełna dokumentacja finansowa. Umowa najmu lokalu podpisana na czas nieokreślony, niskie opłaty czynszowe, tj.3000 zł netto. Lokal o powierzchni 300 m2, posiada salę na 70-80 osób, ogródek letni oraz duże zaplecze kuchenno-magazynowe ponad 200 m. Restauracja usytuowana jest w centrum miasta, z dogodnym dojazdem i darmowymi miejscami parkingowymi. Restauracja prowadzona jest od 2005 roku, a od 2015 roku rozwijany jest catering dietetyczny z wypracowaną osobną marką, wyspecjalizowanym personelem i wzrastającym obszarem dowozu. Zatrudniam doświadczony i profesjonalny personel. Restauracja ma stałe umowy cateringowe z placówkami oświatowymi, klubami sportowymi, przedsiębiorstwami i firmami budowlanymi. Restauracja wypracowała stałe grono wiernych klientów, pochlebne opinie w mediach, a przy okazji koncertów na pobliskim stadionie uznanie wielkich gwiazd światowego i polskiego show biznesu. Organizujemy imprezy okolicznościowe, sylwestrowe i karnawałowe, pełne obłożenie rezerwacjami np. komunie w tym i przyszłym roku.
Restauracja posiada nowoczesną stronę internetową oraz dwa osobne fun page na fb. Cena sprzedaży zawiera pełne wyposażenie gastronomiczne sali i zaplecza, bazę stałych klientów oraz know-how dla cateringu dietetycznego.

Nieruchomości i urządzenia
pełne wyposażenie sali, baru, kuchni (piec Rational, piece gazowe, lodówki), nowa chłodnia, samochód do cateringu, system gastro, Haccp, stanowiska kasowowo-komputerowe, kasa fiskalna, pełna dokumentacja spółki i wszystkie potrzebne zezwolenia, spółka nie jest obciążona żadnym kredytem czy leasingiem.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Rybnik
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej