• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #43187

Sprzedam restaurację pod Rzeszowem

Niezwykła nieruchomość, która pełni rolę gospody gdzie serwuje się pyszne domowe posiłki. Jeżeli marzysz o własnym lokalu pod tego typu usługi, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Gospoda zlokalizowana jest przy ruchliwej trasie na Warszawę, a jednocześnie jest doskonale wkomponowanym w krajobraz obiektem.

Opis obiektu
Gospoda położona jest na działce o powierzchni 15,45 a. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 496 m2. Obiekt składa się z części restauracyjnej oraz biurowo-gospodarczej. Przed budynkiem znajduje się parking na ok. 30 samochodów.

Część gastronomiczna zlokalizowana jest na parterze budynku, na powierzchnię - 173 m2 składa się z restauracji z barem, kuchnią oraz pełnym zapleczem.
Obecnie restauracja oferuje kuchnię staropolską, specjały z rusztu oraz pizzę z pieca opalanego drewnem. Gospoda Pod Dębami dysponuje salą mieszczącą 60 osób oraz tarasem w sezonie letnim na 80 osób. To idealne miejsce na zorganizowanie spotkań integracyjnych, spotkań firmowych i biznesowych, bankietów oraz imprez na otwartym powietrzu w sezonie letnim. Ponadto Gospoda oferuje usługi cateringowe.

Do nieruchomości należy część biurowo-gospodarcza o powierzchni 325 m2, w której również prowadzona jest działalność gospodarcza – usługi. W skład tej części wchodzą pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia gospodarcze takiej jak: warsztaty, garaż 132m2 - dwa stanowiska z kanałem przeglądowym. Dodatkowo do przedmiotowej nieruchomości przynależą garaże wolnostojące - 104 m2.

Istnieje również możliwość wynajęcia lub kupna sąsiadującego placu (16 arów) i przeznaczenia go na dodatkowy parking dla klientów.

Przedmiotowa nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję, ze względu na możliwość zakupu oraz zachowania istniejących umów najmu, stanowiąc stałe źródło dochodu w wysokości ok. 12 000zł netto.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 Radom – Barwinek, z której posiada uregulowany zjazd, będący zjazdem publicznym. Ponadto zjazd ten będzie mógł być wykorzystany do obsługi projektowanego zajazdu – hotelu, nie ma również planów budowy ekranów akustycznych przy DK-9 na wysokości przedmiotowej nieruchomości.

Możliwości rozbudowy:

Istnieje możliwość nadbudowy i rozbudowy przedmiotowej nieruchomości. W tym celu został zmieniony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, dopuszczający zabudowę 3-kondygnacyjną.
Istnieje projekt Hotelu gotowy do wykorzystania i realizacji. Projekt zakłada rozbudowę istniejącego obiektu z nadbudową o 2 kondygnacje.
Zgodnie z nowym projektem Hotel Pod Dębami posiadać będzie 25 pokoi 2-osobowych oraz salę restauracyjną o powierzchni 210 m2, idealną do organizacji wesel i innych uroczystości. Uniwersalność projektu umożliwia wykorzystanie nieruchomości jako hotelu dla klientów indywidualnych, jak i hotelu pracowniczego, dzięki istnieniu wspólnej kuchni, pralni i pokoju socjalnego.

Stan istniejący budynku:

- Piętro – sala na dowolny cel- 172m2
- Parter-restauracja (bez pomieszczeń biurowych) - 163m2
- Biuro 1 (do placu utwardzonego) - 13m2
- Biuro 2 (do garaży) - 9,7m2
- WC - 5,5 m2
- Garaż z kanałem - 132m2
- Drzwi garażowe 2szt, wys. 354 cm, szer. 352 cm
- Plac utwardzony-dł. 65m szer 26m (pow. 16 arów)
- Garaż Wolnostojący - 104 m2
- Budynek, powierzchnia użytkowa - 496 m2

Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rudna Mała
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1500000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej