• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #55869

Sprzedam restaurację sushi

Sprzedam gotową, pięknie urządzoną restaurację sushi. Lokal mieści się w samym centrum Otwocka. Powierzchnia 260m2, (budynek 2 piętrowy) wyposażona w: instalacje gazową, elektryczną, wodno kanalizacyjna, centralne ogrzewanie, alarmową, monitoring, klimatyzacje niezależna na każdym piętrze,
Na parterze: dwie sale, telewizor, 7 stołów 24 miejsca plus 9 miejsc siedzących przy barze, toaleta dla gości. Za barem podświetlonym ledami 3 stanowiska dla sushi masterów, 2 lodówki pod blatowe w tym jedna z 4 szufladami. Duża lodówka Stalgast, zamrażarka trumnowa, kostkarka Brema, dotykowy ekspres do kawy, 2 lodówki na napoje. Kuchnia: okap, 2 frytury po 8L, 3 paniki indukcyjne 2200W każdy, piekarnik z termoobiegiem, lodówka podblatowa, kuchenka mikrofalowa, komplet garnków i patelni.
Zmywak: zmywarka stalgast, duży zlew stalgast, kran zmywakowy giętki, blaty na naczynia.
Piętro 1: duża sala z lożami, kanapy, krzesła i stoły dla 2-3, 6-8 osób, 26 miejsc siedzących, co razem w całej restauracji daje możliwość goszczenia 59 osób. Duże białe kanapy, kącik dla dzieci z mnóstwem zabawek i fajnych dodatków, telewizor, projektor, automatycznie rozkładana plansza do obrazu, toaleta dla gości, całość urządzona w bardzo ładnym stylu z pomysłem.
Piętro 2: szatnia dla pracowników, toaleta, biuro, sejf przymocowany na stałe do ściany, sala z zabudową barową, możliwość wykorzystania dowolna.
Każde piętro posiada niezależny system nagłośnienia, odtwarzania tv, klimatyzacji, oświetlenia, sterowany z biura i na każdej sali osobno. Budynek leży na działce większej niż jego powierzchnia i daje to możliwość wystawienia ogródka przy restauracji na 4 stoliki.
W cenę wliczone jest całe wyposażenie restauracji, tj:
-pełne know-how w zakresie dostawców, menu, foodkostów, przepisów, przeszkolenia personelu.
-podłączone 16 kamer IP z podglądem online w telefonie.
-system sprzedażowy SOGA z dotykowym ekranem i oprogramowaniem wykupionym na własność, podłączony dodatkowy komputer dający możliwość zdalnego operowania systemem poprzez telefon.
-drukarka bonowa, 3 terminale, szuflada kasowa, szafa rakowa, 3 routery wifi, na każdym pietrze, 2 sieci wifi jedna pod system i kamery druga dla gości i pracowników.
-łącznie 30 stołów, 25 krzeseł, 25 pięknych białych kanap.
-pełna zastawa porcelanowa do serwowania jedzenia i kawy RHEA ściągana ze Szwecji.
Zainstalowane aplikacje pyszne.pl i Glovo.
-koncesja 1 i 2 stopnia.
-Facebook i Instagram, logo nazwa, pełne prawa własności marki.
-księga HACCP, dobrej praktyki, pełny odbiór sanepid.
-wszystko sprawne, działające bez zarzutu,
-bardzo duży potencjał związany z zainteresowaniem imprezami okolicznościowymi.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Otwock
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 265000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej