• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #49350

Sprzedam Restauracje z wyposażeniem

Sprzedam w pełni wyposażoną kameralną restaurację, gotową do dalszego funkcjonowania od zaraz (pomieszczenie wynajmowane- cesja umowy z właścicielem).

Restauracja położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie, na nowym osiedlu Marcelin, w pobliżu Stadionu Lecha, terenów rekreacyjnych Lasku Marcelińskiego oraz nowo wybudowanych biurowców i stale rozbudowywanego osiedla mieszkaniowego.

Miejsce z olbrzymim potencjałem.

Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej - posiada własny szyb wentylacyjny niezależny od innych lokali z pięciostopniowym systemem okapowo-wentylacyjnym oraz osobny mechaniczny system wentylacyjny na sali konsumpcyjnej. Lokal jest także wyposażony w klimatyzację. Restauracja posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności gastronomicznej, a także zgodę na ustawienie stolików na zewnątrz lokalu.

W zakres sprzedaży może także wchodzić prawo do używania dotychczasowej marki restauracji. W skład opłat miesięcznych wchodzą - atrakcyjny w stosunku do lokalizacji czynsz najmu, opłata na rzecz wspólnoty mieszkaniowej oraz koszt energii elektrycznej wg bieżącego zużycia.

Więcej informacji pod numerami tel. Zapraszam

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 110000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej