• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #44366

Sprzedam salę zabaw

Sprzedam działającą salę zabaw połączoną z kawiarnią. Sala działa od 2017 roku.
Główny przychód stanowią imprezy urodzinowe. W Sali odbywają się także zajęcia dla dzieci oraz dorosłych, organizowane są Chrzciny, Komunie i inne imprezy okolicznościowe. W okresie letnim oraz zimowym organizowane są półkolonie dla dzieci.
Sala cały czas generuje wysokie zyski, mamy fajny i zgrany zespół , który jest chętny zostać w przypadku zmiany właściciela.
Świetna lokalizacja - samo centrum Legionowa. Metraż to razem 400 m (w tym sala kawiarniana - 100 m, sala z konstrukcją zabaw 140 m, sala dla starszych dzieci z automatami do gier, w której także odbywają się zajęcia zumby, aikido, tańca, jogi – 150 m, zaplecze, zmywalnia, kuchnia, 4 toalety, miejsce parkingowe na zamkniętym monitorowanym parkingu).
Lokal w pełni dostosowany do wymogów sanitarnych oraz organizowania półkolonii dla dzieci (odbiór p.poż) .
Sprzedam firmę z całym wyposażeniem:
Konstrukcja zabaw z atestem, trampolina, wszystkie zabawki, jeździki, kącik malucha, Magiczny dywan Bambino, Fotobudka, akcesoria do animacji oraz warsztatów kreatywnych. Sprzęt do zajęć Robotyki – Lego, Stoły, krzesła, kanapy, sofy, automaty do gier: cymbergaj, koszykówka, piłkarzyki, Sonic, Arkade, kineckt, x-box, projektor, bezprzewodowy zestaw do silent disco.
Sprzęt kuchenny: 3 Witryny chłodnicze, 2 zamrażarki, Ekspres do kawy, maszyna po popcornu, 2 zmywarko – wyparzarki, Mikrofalówka, Piec elektryczny, Zastawa stołowa, Wentylacja, Monitoring, nagłośnienie, Klimatyzacja, oświetlenie.
Firmę sprzedaję z powodu zmiany planów życiowych i poświęceniu się działalności w innej części Polski. We wszystko Cię wprowadzę i przekaże całe know how wraz z bazą klientów i przyjętymi rezerwacjami na urodziny oraz imprezy komunijne w 2023 r. Oferuję także współprace na najbliższe lata na cykliczne wynajmowanie sali na zajęcia dla dzieci (w ramach mojej innej działalności)
Dokumenty firmowe do wglądu.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Legionowo
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 160000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej