• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-03-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #58069

Sprzedam salę zabaw dla dzieci

Sprzedam salę zabaw cieszącą się popularnością i dobrą renomą. Tworząc biznes od początku, skupiłam się na oryginalnym pomyśle, najlepszych zabawkach edukacyjnych, rozwojowych oraz aranżacji wnętrz by spełniały najwyższe oczekiwania rodziców i dzieci.
Organizujemy wiele przyjęć okolicznościowych rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem. Rodzice i dzieci chętnie do nas wracają, a nasze opinie w mediach społecznościowych są bardzo wysokie. Organizujemy tematyczne urodziny i mamy wiele rezerwacji na następne miesiące.

Lokal został wykończony w wysokim standardzie, przy współpracy z architektem wnętrz. Zadbaliśmy o to żeby lokal spełniał wszystkie normy wymagane przy działalności przedszkolnej, żłobkowej. Mamy wszelkie dokumenty wymagane przez Kuratorium do prowadzenia półkolonii dla dzieci.

BARDZO NISKI CZYNSZ !

Lokal ma metraż 170m2 plus antresola i został podzielony na różne strefy: część zabaw dla młodszych dzieci, sala interaktywna ze zjeżdżalnią naszego projektu (posiadającą wszelkie potrzebne certyfikaty i patent), kolejna sala dostosowana do dzieci w wieku 2-7, część kawiarnianą oraz salkę urodzinową lub do przeprowadzenia zajęć dodatkowych. W części zabaw znajduje się wiele zabawek drewnianych, jeździki, klocki magnetyczne firmy Molly Heap, domki drewniane zaprojektowane specjalnie dla nas, zabawki sensoryczne i wiele innych. Dbamy o to by zabawki znajdujące się w naszej sali były najlepszej jakości.

Kawiarnia w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Salka urodzinowa (lub do zajęć dodatkowych) jest dość duża, można w niej swobodnie organizować przyjęcie na maksymalnie 30 dzieci. Istnieje możliwość organizacji zajęć dodatkowych dla sporych grup.

W lokalu znajdują się czujniki dymu, system alarmowy, klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna. Lokal znajduję się na parterze i jest zaprojektowany i wyposażony tak aby był przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.
Biznes był tworzony od podstaw końcem 2019 roku, wszystkie sprzęty są nowe, serwisowane i po wymaganych przeglądach.

Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie lokalu - meble tworzone według projektu architekta wnętrz na wymiar (domki, zjeżdżalnia etc.), sprzęty tj klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, wyposażenie sali interaktywnej - dwa projektory wysokiej jakości, dwa komputery, wyposażenie części gastronomicznej (lodówka, zmywarka z wyparzarką, ekspres, chłodziarka do ciast).

Strona internetowa ze sklepem internetowym, logo - marka, profile na mediach społecznościowych.
Know how pozwalający od początku zacząć prężnie działać i prowadzić biznes. Posiadamy autorskie scenariusze urodzinowe (animacje, zabawy, gry) oraz plany zajęć dla przedszkoli.

Biznes jest dochodowy z możliwością dalszego rozwoju. Działalność "do wejścia".
Istnieje możliwość pomocy przy wdrożeniu.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 299000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej