• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #51576

Sprzedam salon fryzjerski

Sprzedam salon fryzjerski w centrum Skoczowa, na rynku, na I piętrze. Jest to bardzo dobre miejsce, dużo klientów z ulicy. Jesteśmy tutaj od 10 lat, przed nami też był salon fryzjerski, więc ludzie są przyzwyczajeni do tego, że w tym miejscu jest fryzjer.

Salon ma około 50 m2, ma 4 stanowiska fryzjerskie (w tym w osobnym pomieszczeniu stanowisko barberskie), i 1 stanowisko np. na hennę, regulację, makijaż. Łazienka dla klientów jest na korytarzu. Informacja o kwocie czynszu na priv.

Niedawno salon był wyremontowany: malowane ściany, położone eleganckie panele na podłogę, nowy regał ze specjalnym miejscem na farby, zawieszone nowe półki-stanowiska fryzjerskie, które posiadają wygodny system gniazdek bocznych.

Moja cena to 30 000 zł. Obejmuje wypracowane miejsce i wyposażenie: meble, lustra, fotele, kanapa, dwie myjki, fotel barberski, sprzęty fryzjerskie, infrazon, saunę na włosy, masażer, odkurzacz stojący automatycznie wciągający ścięte włosy, umywalki, wieża z radio i CD, na zapleczu mikrofala, lodówka. Cena nie obejmuje marki i nazwy salonu!

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Skoczów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 30000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej