• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #52246

Sprzedam salon fryzjerski

Odstąpię funkcjonujący od 7 lat salon fryzjerski. Salon mieści się na nowym osiedlu w dzielnicy Saska/ Gocław Warszawa. Osiedle zamieszkują głównie młodzi ludzie z dziećmi. Lokalizacja o bardzo dużym potencjale i w szybko rozwijającej się dzielnicy. Odstępuję, gdyż w moim życiu pojawiło się małe dziecko i obecnie jest mi ciężko pogodzić ilość obowiązków związaną również z prowadzeniem salonu.

Oferuję cały, bardzo dobrze zorganizowany, działający i zarabiający salon fryzjerski. Mieści się w dzielnicy Saska Kępa / Gocław w lokalu o wielkości 44 m2. Salon posiada również antresolę, która jest podnajęta pod usługi stylizacji rzęs i paznokci. Łączna powierzchnia razem z antresolą to ok.65 m2.

Biznes znajduje się na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Saska Kępa / Gocław. Osiedle jest nowe i bardzo duże. Nigdy nie było problemów z klientami – ruch organiczny bez reklam generuje bardzo dobry obrót.

Marka i segment klientów:
Przedmiotem sprzedaży jest ugruntowana marka na rynku nie tylko wśród lokalnych klientów, bardzo dobrze prowadzony marketing społecznościowy na Facebooku, Instagramie i Youtubie. Marketing nie był robiony przypadkowo. Wszystkie działania były wykonywane przez profesjonalnych specjalistów w marketingu branży beauty. Klientami są osoby mieszkające na osiedlu, głównie kobiety w przedziale wiekowym 25-40 lat. Większość klientów jest stała, przywiązana do marki i do lokalizacji. Średnia liczba obsługiwanych klientów w ciągu miesiąca, przy 2 pracujących fryzjerach, to około 250-300 osób w zależności od miesiąca. Co jest najważniejsze w marce? Nazwa i brand salonu nie składała się nigdy z mojego imienia i nazwiska. W salonie pracują 2 osoby.

W salonie znajdują się 2 – dwustronne konsole, meble fryzjerskie, 2 myjki, alarm, klimatyzacja (4 stanowiska do pracy i wydzielona recepcja)
Salon ma górną antresole, która jest wynajęta pod usługi stylizacji rzęs i paznokci co jest BARDZO DUŻĄ ZALETĄ! Dlaczego? Po 1 niski czynsz, na wynajem całego lokalu składają się dwa podmioty. Po 2 usługi stylizacji rzęs i paznokci generują dodatkowy organiczny ruch, który zwiększa szanse na wspólnych klientów, a jednocześnie nie stanowi wobec siebie konkurencji.
Pracujemy na produktach renomowanych firmy MUK, Nyce, Wella, Nak, True Keratin. Są to produkty, które wyróżniają salon wśród konkurencyjnych, okolicznych salonów. Salon posiada profesjonalny system do obsługi zapisów i stronę internetową.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana z przyjemnością zapraszam na spotkanie. Proszę o poważne i profesjonalne podejście do niniejszej oferty.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 72000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 7 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej