• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #52246

Sprzedam salon fryzjerski

Oferuję cały, bardzo dobrze zorganizowany, działający i zarabiający salon fryzjerski. Mieści się w dzielnicy Saska Kępa / Gocław w lokalu o wielkości 44 m2.

Lokalizacja:
Biznes znajduje się na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Saska Kępa / Gocław. Osiedle jest nowe i bardzo duże. Nigdy nie było problemów z klientami – ruch organiczny bez reklam generuje bardzo dobry obrót.

Marka i segment klientów:
Przedmiotem sprzedaży jest ugruntowana marka na rynku nie tylko wśród lokalnych klientów, bardzo dobrze prowadzony marketing społecznościowy na Facebooku, Instagramie i Youtubie. Marketing nie był robiony przypadkowo. Wszystkie działania były wykonywane przez profesjonalnych specjalistów w marketingu branży beauty. Klientami są osoby mieszkające na osiedlu, głównie kobiety w przedziale wiekowym 25-40 lat. Większość klientów jest stała przywiązana do marki i do lokalizacji. Średnia liczba obsługiwanych klientów w ciągu miesiąca to około 250-300 osób w zależności od miesiąca. Co jest najważniejsze w marce? Nazwa i brand salonu nie składała się nigdy z mojego imienia i nazwiska. W salonie pracuje 3 osoby i klienci zapisują się równomiernie do każdej z osób – co jest dużym osiągnięciem

Lokal wyposażenie, towary i inne:

W salonie znajdują się 2 – dwustronne konsole, meble fryzjerskie, 2 myjki, alarm, klimatyzacja (4 stanowiska do pracy i wydzielona recepcja)
Salon ma górną antresole, która jest wynajęta pod usługi stylizacji rzęs i paznokci co jest BARDZO DUŻĄ ZALETĄ! Dlaczego? Po 1 niski czynsz, na wynajem całego lokalu składają się dwa podmioty, osoba, która kupi salon i będzie chciała zwiększyć swoją powierzchnię może rozwiązać umowę z drugim najemcą ale wówczas będzie płacić cały czynsz. Po 2 usługi stylizacji rzęs i paznokci generują dodatkowy organiczny ruch, który zwiększa szanse na wspólnych klientów a jednocześnie nie stanowi wobec siebie konkurencji.
Pracujemy na produktach firmy MUK Nyce Wella. Salon posiada profesjonalny system do obsługi zapisów i stronę internetową.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 148900 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej