• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #49198

Sprzedam Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Do sprzedania/odstąpienia dochodowy biznes jakim jest salon kosmetyczno-fryzjerski w Krakowie, Bronowice. Salon posiada dużą bazę stałych klientów.
Oferujemy różne opcje sprzedaży: tylko z meblami i wyposażeniem, lub dodatkowo z wszystkimi materiałami niezbędnymi do świadczenia usług (kosmetyki do pielęgnacji włosów (L'Oreal Professionnel), farby, szampony, lakiery, kosmetyki do sprzedaży). Też jest możliwość zakupu całej marki (nazwa, logo, stroną www, fanpage na Facebooku (ocena 5.0) oraz na Instagramie, baza klientów, konto w systemie rezerwacyjnym booksy wraz z opiniami, całego portfolio). Dla zainteresowanych jest też możliwość najmu 
Salon znajduję się w domu mieszkalnym (parter, wejście bezpośrednio z ulicy) na jednym z największych osiedli. Pobliżu powstaje nowy szesnaście piętrowy dom.
Składa się z:
- 3x stanowisk fryzjerskich
- 1x myjki 
- 2x stanowisk manicure
- 1x stanowiska pedicure
- WC
- recepcji
- poczekalni
- pomieszczenia socjalnego
Całość urządzona na powierzchni około 50 m2. Lokal posiada klimatyzację oraz umowę z ochroną, obiekt monitorowany. 
Cena odstępnego do ustalenia, preferencyjne warunki najmu lokalu (gwarancja pewności prowadzenia biznesu - umowa czasowa dająca pewność że nikt nie przyjdzie i wypowie po roku), możliwość parkowania samochodów na ulice, oraz miejsce parkingowe dla klientów. Niskie koszty mediów (Czynsz, woda, śmieci itp).
Sprzedaż nie jest podyktowana pandemią (po ponownym otwarciu ciężko o wolny termin), tylko ze względów osobistych. Biznes gotowy do przejęcia i zarabiania na następny dzień.
Czynsz najmu lokalu stanowi 3000 zł. Warunki sprzedaży zostaną ustalone indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Krakow
Cena do negocjacji Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej