• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #48974

Sprzedam Salon Kosmetyczno-Fryzjerski, dochodowy biznes Kraków

Do sprzedania/odstąpienia dochodowy biznes jakim jest salon kosmetyczno-fryzjerski w Krakowie, Bronowice. Salon posiada dużą bazę stałych klientów.
Oferujemy różne opcje sprzedaży: tylko z meblami i wyposażeniem, lub dodatkowo wszystkie materiały niezbędne do świadczenia usług. Też jest możliwość zakupu całej marki (nazwa, logo, stroną www, fanpage na Facebooku (ocena 5.0) oraz na Instagramie), bazy klientów, systemem rezerwacyjny booksy wraz z opiniami 4.9.
Salon znajduję się w domu mieszkalnym (parter, wejście bezpośrednio z ulicy) na jednym z największych osiedli. Pobliżu powstaje nowy szesnaście piętrowy dom.
Salon składa się z:
- 3x stanowisk fryzjerskich
- 2x stanowisk manicure
- 1x stanowiska pedicure
- 1x WC
- recepcji
-poczekalni
-pomieszczenia socjalnego
Całość urządzona na powierzchni około 50 m2
Cena odstępnego do ustalenia, preferencyjne warunki najmu lokalu (gwarancja pewności prowadzenia biznesu - umowa czasowa dająca pewność że nikt nie przyjdzie i wypowie po roku), możliwość parkowania samochodów. Niskie koszty mediów (Czynsz, woda, śmieci itp).
Sprzedaż nie jest podyktowana pandemią (po ponownym otwarciu ciężko o wolny termin), tylko ze względów osobistych. Mamy inne biznesy które wymagają większej uwagi i brakuję czasu na salon. Biznes dochodowy, szybko się zwróci, gotowy do przejęcia i zarabiania na następny dzień.
Czynsz najmu lokalu stanowi 3000zl. warunki przejęcia lokalu ustalone zostaną indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Krakow
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 60000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej