• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #57230

Sprzedam salon kosmetyczny

Sprzedam nowoczesny, przestronny, klimatyzowany, w pełni wyposażony salon dermokosmetyczny w centrum Wrocławia (ul. Kościuszki). Salon znajduje się na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy z wejściem od ulicy. Posiada dobry dostęp komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe kilkadziesiąt metrów od salonu) oraz ogólnodostepne miejsca parkingowe przy chodniku. Wnętrze oraz dwie duże, przykuwające uwagę witryny, zostały zaprojektowane przez architekta.

Na powierzchnię salonu składają się:
- strefa poczekalni i recepcji
- gabinet
- pomieszczenie socjalne
- toaleta
- kącik sterylizacji

Strefa sprzedażowa, to duże przestrzenne pomieszczenie, które stylistycznie jest podzielone na strefę poczekalni (wyposażoną w szafę do ubrań, stolik kawowy i dwa miękkie krzesła) i strefę konsultacyjną (wyposażoną w recepcję, gabloty do ekspozycji kosmetyków z podświetlanymi półkami, stół i dwa krzesła). Witryny posiadają profesjonalne zautomatyzowane oświetlenie z możliwością ustawienia harmonogramów. Pomieszczenie to bez dużych komplikacji można dostosować do stoisk manicure, fryzjerskich itp.

Gabinet kosmetyczny ma regulowane światło główne oraz podświetlenie nad blatem. Gabinet jest wyposażony w nowoczesne, stylowe szafki wbudowane, robione na zamówienie, elektryczny fotel kosmetyczny, stolik oraz krzesło dla klienta, duże lustro.

Pomieszczenie socjalne jest wyposażone we wszystko, aby pracownikom było przyjemnie i komfortowo pracować: mikrofalówka, szafki kuchenne z wnęką do mini lodówki (są talerze, sztućce, filiżanki do herbaty oraz kawy) zlew, szafa do środków czystości (wyposażona w profesjonalne środki czystości i dezynfekcji), potrójną szafkę BHP dla ubrań pracowników.

Toaleta z elementami stylu loft jest wyposażona w sedes, umywalkę, lustro oraz pojemnik do ręczników papierowych.

Kącik sterylizacji jest wyposażony w autoklaw medyczny typu B z drukarką, myjkę ultradźwiękową, umywalkę, półki do przechowywania.

Meble w salonie były robione na wymiar, z wysokiej jakości materiałów i utrzymane są w spójnej stylistyce z elementami loftowymi. Salon posiada system nagłaśniający w poczekalni i gabinecie, system alarmowy podłączony pod nadzór agencji ochrony oraz Wi-Fi.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 60000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

profil/opis działalności Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej