• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #55514

Sprzedam salon piękności

Sprzedam absolutnie unikatowy i niszowy salon piękności. Nisza – słow beauty, eko i wege, który jest znany i rozpoznawalny na rynku, doceniony w mediach, prasie i przez znane osoby, z dużym potencjałem rozwojowym. Położony w centrum Warszawy w topowej lokalizacji i w pełni wyposażony.
Wykonujemy manicure, pedicure, usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, urządzenia hi-tech, stylizacji oka i brwi, piercing i inne. Posiadamy sklep eko kosmetyków stacjonarnie w salonie oraz sklep internetowy.

W lokalu 110 m2 mieści się:
- recepcja
- 5 gabinetów(w tym jeden z prysznicem)
- 4 stanowiska manicure
- 2 stanowiska pedicure ze spa
- sekcja wizażu
- łazienka
- zaplecze i pokój gospodarczy
Do lokalu przynależą dwa prywatne miejsca parkingowe prywatne! Lokal jest bardzo ładnie urządzony i doświetlony przez duże okna.

Cena sprzedaży składa się na:
- przede wszystkim znaną markę
- bardzo dużą bazę klientów(większość klientek to stałe powracające od lat klientki), oprogramowanie versum, konto na booksy z 1000 pozytywnych opinii i oceną 4,9/5
- rozbudowany oraz bardzo aktywnie prowadzony instagram, duża ilość obserwujących i duża aktywność
- aktualne współprace ze znanymi influencerami i osobami medialnymi, współprace z magazynami(w których występujemy w roli eksperta)
- FB, stronę internetową wraz ze sklepem internetowym
- materiały marketingowe oraz kontent dla social media(duże archiwum oraz portfolio)
- wypracowane procedury
- wysokiej klasy autoklaw
- całość gustownego wyposażenia, meble, łóżka, stanowiska mani, fotele spa do pedicure, akcesoria, duży zapas kosmetyków oraz towarów na sprzedaż, produkty med. estetycznej, narzędzia, wysokiej klasy urządzenia hi-tech: laser diodowy do depilacji, hifu 3d, oczyszczanie wodorowe 6 w 1, dermapen, urządzenie do przekłuwania uszu i nosa, kolczyki i inne. Dodatkowo naszą kolekcje roślin, które zachwycają klientki, w salonie jest dużo zieleni.

Do przejęcia zgrany zespół (4 osoby i dodatkowo współprace), dziewczyny pracują od dawna i są zainteresowane pozostać z marką. Na miejscu jest sprawdzony latami i doświadczony manager, obecność właściciela na co dzień nie jest wymagana.

W okolicy kilku km brak takiego typu usług. Dookoła liczne osiedla. Miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrą komunikacją.

Zapraszamy na prezentację salonu po umówieniu telefonicznym.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 350000 zł
Uwagi

źródło : www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej