• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #42714

Sprzedam salon sukien ślubnych i wieczorowych! Rozpoznawalna marka ŁUKÓW WARSZAWA

Sprzedam dobrze rozwijający się salon sukni ślubnych i wieczorowych- Lauris Moda Ślubna.
Salon prowadzony od 2016 r. mieści się w ścisłym centrum Łukowa przy głównej ulicy przejazdowej Siedlce-Lublin (możliwość kontynuacji prowadzenia salonu w Warszawie lub okolicach-informacje na końcu ogłoszenia)!
Poprzez wypracowaną dobrą opinię, branding oraz świetną lokalizację miejsce jest rozpoznawalne w Łukowie i pobliskich miastach.
Salon wystawiony w idealnym momencie tuż przed sezonem ślubnym 2019, powodem sprzedaży jest nagła konieczność przebywania większej części czasu za granicą.

W cenie ok. 50 sukni ślubnych (modele pokazowe) wraz z dodatkami (bolerka, futerka, welony, ozdoby do włosów, biżuteria), suknie komisowe oraz zamówienia na suknie ślubne na 2019 r., ok. 200 sztuk sukni wieczorowych i wizytowych dla Pań w każdym wieku. Suknie wieczorowe sprzedawane cały rok (studniówki, sylwester, wesela – dla druhen, gości weselnych, mam państwa młodych, komunie itp.).
Poza towarem w cenie znajduje się także wyposażenie salonu:
- manekiny – 44 szt.
- kanapa, fotele, stoliki, gabloty
- przymierzalnie, szafy wnękowe z wieszakami
- recepcja z wyposażeniem
- podesty, lustra, dekoracje itp.

Lokal z dużymi witrynami ekspozycyjnymi znajduje się na parterze budynku. Wynajmowany w bardzo dobrej cenie, po generalnym remoncie : wymienione witryny, wejście od ulicy, elewacja, nowe oświetlenie, odświeżone ściany, wymienione podłogi, ogrzewanie, klimatyzacja. Powierzchnia lokalu: 83,5m2 (powierzchnia sprzedażowa, zaplecze socjalne, toaleta). Na zapleczu miejsce z maszyną do szycia do poprawek krawieckich.

Suknie ślubne dostępne w salonie powstały w zgodzie z najnowszymi trendami, szyte z nowoczesnych koronek i tkanin odpowiadających oczekiwaniom także wymagających Panien Młodych szukających oryginalnych pomysłów. Suknie w różnych stylach: boho, rustykalnym, glamour jak i tradycyjnym-klasycznym. Zapewniam kontakt do hurtowni tkanin ślubnych, sprawdzonych krawców oraz wszelkie informacje ułatwiające możliwość kontynuacji sprzedaży i szycia aktualnych projektów.
Współpracuję także ze sprawdzonym producentem sukni ślubnych, który oferuje atrakcyjne ceny, rzetelne wykonanie, możliwość modyfikacji modeli na życzenie klientki, nienaganny kontakt z managerką.

Dużym atutem motywującym klientki do zakupu w salonie jest możliwość skorzystania po ślubie z opcji komisu. Komis dostępny wyłącznie dla osób, które zakupiły suknię w salonie. Jest to nie tylko dodatkowa forma zarobku, ale dzięki temu w salonie mogą być dostępne również suknie np. zmodyfikowane na życzenie- co może zainspirować kolejne klientki.

Cena uwzględnia przejęcie praw do korzystania z logotypu z zachowaniem tej samej czcionki i kolorystyki, stronę www, pocztę e-mail, profile na portalach społecznościowych: Instagram i Facebook, materiały z sesji zdjęciowych, materiały promocyjne (ulotki, vouchery), katalogi. Profil na Facebooku prowadzony jest od początku istnienia salonu w sposób ciągły- publikacje profesjonalnych sesji zdjęciowych salonu oraz sesji ślubnych nadesłanych przez klientki, organizowanie konkursów profilowych i akcji promocyjnych, filmy i zdjęcia z imprez oraz pokazów mody, w których salon uczestniczył.

Firma posiadała wykupioną reklamę oraz profil na portalu Wedding.pl, a także reklamy na portalach Instargram i Facebook (promowanie postów i spersonalizowane reklamy tematyczne tworzone w menadżerze reklam).

Salon brał udział w targach ślubnych w Siedlcach i w Łukowie w latach 2017 i 2018, gdzie odbywały się pokazy naszych sukni ślubnych i wieczorowych. W trakcie ostatnich, grudniowych targów klientki otrzymywały w prezencie bony rabatowe na zakup sukni ślubnej. Wynikiem uczestnictwa w tego typu imprezach jest coraz większa rozpoznawalność marki nie tylko w Łukowie, ale także Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Radzyniu Podlaskim (gdzie nie ma salonów sukien ślubnych), Międzyrzecu Podlaskim (gdzie jest 1 salon sukien ślubnych), Białej Podlaskiej, Kocku itd., oraz zdobycie kontaktów biznesowych z organizatorami i wystawcami. Salon otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnych edycjach.

Obecnie vouchery rabatowe na zakup sukni ślubnej dostępne są dla klientek także we współpracujących z salonem: salonach urody, domach weselnych, u jubilerów, firmie oferującej usługi fotobudki (wręczane w biurze oraz w trakcie wesel).

Salon uczestniczył w sesjach plenerowych (Lublin, Bieszczady) wykonanych przez profesjonalnych fotografów. Współpraca oparta jest na zasadach barteru.

UWAGA! OSOBY NIEZAINTERESOWANE PROWADZENIEM BIZNESU W ŁUKOWIE:
Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także kontynuacja prowadzenia salonu nie w Łukowie lecz w Warszawie lub okolicach, ponieważ dotychczas posiadałam klientki również z Warszawy i okolic umożliwiając im przymiarki w Ząbkach (szczegóły na spotkaniu).
ZDJĘCIA SALONU, POKAZÓW I SESJI ZDJĘCIOWYCH PRZEŚLĘ NA MAILA

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • lubelskie
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 60000 zł
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Okres działalności w latach 2 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej