• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #55672

Sprzedam sezonowy biznes nad morzem

4 maszyny w zestawie, posiadają obowiązkowe certifikaty CE świadczące o bezpieczeństwie. Koszt takiego certyfikatu to 40 tys zł. Bez niego nie można wejść na plaże i kary za brak tego certyfikatu to ponad 50 tyś zł.

Wystawiam na sprzedaż bardzo dochodowy biznes, Grill Walker. Firma działa na głównie nad morzem w trakcie okresu wakacyjnego, a chwile przed sezonem w okresie wiosennym maszyny były wypożyczane na rożnego rodzaju wydarzenia.

Zacznijmy od zarobków. Jeden hot dog na plaży sprzedawaliśmy za 15 zł. Koszt produkcji hot doga wraz z bułką, parówką, surówką, sosami oraz papierkiem i chusteczkami wynosi 3 zł. Sezonowy pracownik był przez nas opłacany akordowo(jak każdy pracownik na plaży) 3 zł od sprzedanego hot doga. Czyli po odjęciu kosztu produkcji oraz pracownika wychodzi 9 zł na czysto. Średnio dziennie na plaży jedna maszyna sprzedawała od 80-120 hot-dogow, zależnie od lokalizacji oraz pogody.
Średnio w ciągu sezonu jest od 30-45 dni pracy. Łącznie sezonowo nasza firma zarabiała około 120 000 zł, wiec co by nie patrzeć jest to bardzo dochodowy biznes.

Praca polega na sprzedaży hot dogów na plaży. Jak na załączonych zdjęciach pracownik porusza się z maszyną wzdłuż wybrzeża stając na kilkanaście minut co 100 metrów. Zapach grilla oraz głos z megafonu przyciągają masę głodnych klientów. Dodatkowo oprócz kukurydzy jest to jedyny ciepły posiłek dostępny na plaży.

W przeciwieństwie do firm sprzedających kukurydze lub inne artykuły spożywcze, które są nawzajem dla siebie konkurencja Ty jesteś jedyny, zero konkurencji. Każdy głodny klient na plaży Twoj.

Maszyna Grill Walker jest to grill na kółkach, coś nowego i innego w naszym kraju. Klienci są mega zaskoczeni i przeważnie do zakupionych hot dogów dochodzą zdjęcia maszyny :) Grill jest gazowy, bardzo prostu w użyciu i bezpieczny w użyciu. Turystyczna butla gazowa umieszczona pod rusztem starcza na 3 dni pracy.

Maszyny posiadają certifikat CE, w skrócie ogólnoeuropejski certyfikat poświadczający, że maszyna jest w 100% bezpieczna dla Ciebie, Twoich pracowników i ludzi dookoła.

Maszyny nie muszą mieć specjalnych pozwoleń od gmin miast przybrzeżnych na handel obnośny. Jedynie co trzeba robić to odprowadzać podatki (ryczałtowy 3% od kwoty zarobku)

Wraz ze sprzedażą załączam faktury do maszyn, które zostały zakupione od niemieckiego producenta wraz z certyfikatami bezpieczeństwa. Łączna kwota, którą zapłaciłem za same maszyny jest to około 70 000 zł plus koszty modyfikacji maszyn oraz dostosowanie ich pod naszą Polską plażę. Maszyny są serwisowane i w pełni sprawne oraz gotowe czekają na Ciebie :)

Cena za cały biznes to kwota 60 000 zł z możliwością negocjacji. W tej kwocie otrzymujesz maszyny o wartości 75 tyś zł. Mnóstwo wskazówek jak prowadzić ten biznes. Jak poruszać się po plaży, zależnie od lokalizacji. Namiary na naszych dostawców kiełbasek oraz całej reszty i dodatkowo dwuletnią gwarancje na maszyny.

Zajmuje się działalnością 4 rok. Do tej pory firma pozwoliła mi zarobić wystarczająca by otworzyć o wiele większy biznes, który zajmuje mi bardzo duzo czasu i dlatego muszę sprzedać moj pierwszy biznes. Chciałbym go powierzyć w dobre ręce i mam nadzieje, że będziesz to właśnie Ty!

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Szczecin
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 29999 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej