• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #59508

Sprzedam sieć 3 rentownych kwiaciarni

Do sprzedaży 3 kwiaciarni w Krakowie i okolicach Krakowa, które żona prowadziła. Biznes jest rentowny i generuje około 600.000 zł obrotu rocznego i z roku na rok rośnie. Każdy z lokali jest w pełni wyposażony między innymi w specjalne chłodnie na kwiaty, klimatyzacje oraz monitoring wizyjny. W firmie jest również pojazd firmowy - chłodnia Fiat Fiorino przystosowany do przewozu kwiatów. Kwiaciarnie są w pełni zatowarowane, a wartość samego towaru i wyposażenia szacuję na ponad 100 tysięcy. Lokale znajdują się w promieniu 50 km i są wynajmowane od firm, a jeden od gminy.

Wszystkie lokale mają bardzo wysokie oceny w Google - 2 są z maksymalną średnią 5, a jeden z 4,8 tylko ze względu na jedną negatywną opinię, która wpłynęła zaraz po zakupie, a dotyczyła poprzednich właścicieli. Klientami kwiaciarni są znali aktorzy i celebryci krakowscy. Firma posiada również stronę www, profil na Instagramie oraz Facebook'u, o które dba jedna z pracownic.

W firmie jest zatrudnionych 5 wykwalifikowanych florystek, które mogą zostać przejęte przez nowego właściciela. Dostawa świeżych kwiatów jest realizowana przez dostawcę z giełdy kwiatowej, tak więc lokale działają prawie automatycznie i w praktyce nie wymagają nadzoru. Pracownice składają same zamówienia, a dostawca dowozi towar.

W związku z tym, że chcę poświęcić cały mój czas żonie, zależy mi na szybkiej sprzedaży, dlatego wystawiam całość za symboliczną kwotę, gdzie zwrot z inwestycji dla kupującego będzie kwestią dosłownie kilku miesięcy. Jestem również otwarty na negocjacje. Nowy nabywca przejmie tym samym wszystkie 3 lokale z pełnym wyposażeniem oraz towarem, samochód firmowy, wszystkie konta w mediach społecznościowych, pracownice, jak również dobrze rozpoznawalne logo firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 125000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej