• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-10-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #39402

Sprzedam sieć serwisów elektroniki- 3 lokalizacje

Serwis telefonów, tabletów i komputerów został otwarty w Warszawie pod koniec 2015 r. Kolejny punkt w Łodzi we wrześniu 2016 oraz trzeci w uczęszczanej galerii pod Warszawą we wrześniu 2017. Marka z bardzo dynamicznym rozwojem, o czym świadczy otwieranie kolejnych lokalizacji co roku.
Obsłużonych ponad 7 tysięcy zleceń serwisowych i setki klientów detalicznych w sprzedaży akcesoriów.
W skład oferty wchodzi :
- marka, tj. nazwa, logo, domena, profil na Fb. Fb ponad 2 tys like, strona na wysokich pozycjach, cały czas pozycjonowana. Wraz ze stroną możliwość przekazania kontaktu do aktualnego pozycjonera, firmy prowadzącej obsługę marketingową, fb, Adwords.
- Prawo do najmu lokali - w galerii ok. 4500 zł brutto/mies, pozostałe ok. 1600 już z opłatami za energię. Niewielkie lokale, 15, 27 i 33 m.kw. Wszędzie czynsz opłacany regularnie, długie umowy, jest jak najbardziej chęć do nawet wieloletniego najmu, ewentualna zmiana właściciela przy pozostaniu profilu działalności nie przeszkadza właścicielom. Lokal w galerii oddany był w stanie deweloperskim, wykańczaliśmy go na własny koszt we wrześniu 2017 r. Znajduje się na parterze galerii, przy samym markecie spożywczym.

- Wyposażenie punktów, tj w każdym lada/recepcja z komputerem, drukarką, kasy fiskalne, narzędzia i urządzenia serwisowe. W jednym z punktów pełen, prawie nowy zestaw urządzeń do regeneracji wyświetlaczy wraz z separatorem kriogenicznym (wartość samego kompletu do regeneracji to ok. 25 tys. zl.)

- W każdym z punktów towar (wyświetlacze, podzespoły, akcesoria) o wartości min, 20 tys zł.

- Każdy z punktów posiada jednolity branding, tj. Oklejenie szyb/witryn, oklejenie recepcji czy szyldy. Bardzo proste numery telefonów, nadrukowane na wizytówkach i szybach oczywiście również możliwe do przekazania wraz z kontynuacją umów u operatorów.

- Przekażę oczywiście kontakty do dostawców

Na trzy punkty zatrudnionych jest aktualnie 5 osób - zależy mi na utrzymaniu zatrudnienia. Z pewnością dla potencjalnego właściciela, szczególnie niedoświadczonego w branży będzie to dużym plusem, gdyż wiele jest się w stanie nauczyć właśnie od pracowników - każdy z nich obsługuje klientów, odbiera telefony, serwisanci wykonują prace serwisowe. Jest to mała firma, w której wszyscy mają ze sobą kontakt mimo różnych lokalizacji.
Czego brakuje? Zaangażowanego właściciela lub sprawdzonego, energicznego managera. Jest gotowa marka, którą znają i kojarzą klienci lokalnego rynku, natomiast pracownicy nie dopilnują wszystkiego sami, a właściciel odsunął się na bok, chcąc zająć się kolejnymi interesami. Nie sprzedaję spółki, gdyż w dalszym ciągu pozostaję przedsiębiorcą. Ceduję pełnię praw do marki, nazwy, lokali, kontaktów, wyposażenie, itd, j.w.

Cena za gotową, nieprzerwanie funkcjonującą całość wraz z wyposażeniem i towarem

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 190000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej