• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #53213

Sprzedam sklep internetowy branży odzieżowej

Sprzedam w pełni funkcjonujący sklep internetowy branży odzieżowej (bielizna, stroje kąpielowe, sukienki, przebrania erotyczne, odzież w dużych rozmiarach, itp.) wraz z domeną - zgodnie z poniższym opisem cena dotyczy całości, albo możliwa jest sprzedaż osobno (sam sklep jako oprogramowanie lub samą domenę) - proszę pisać propozycje.

Sklep funkcjonuje od 2005 roku, cały czas w tej branży i na tej samej domenie, a więc google i inne wyszukiwarki widzą nie tylko wiek domeny (co jest najbardziej istotne), ale też wszystkie zebrane linki, przekierowania, itp. O kliku lat funkcjonuje na platformie Prestashop wraz z wykupionymi modułami (wykupione "dożywotnio", m.in. pełna analityka sklepu, chat, płatności, kurierzy, itp.), dzięki czemu jest zupełnie wolny od opłat za jego używanie (a większość ofert sklepów internetowych funkcjonuje na płatnych platformach, gdzie opłaty sięgają nawet ponad 2 tys. zł na miesiąc za samo korzystanie z tego oprogramowania). Sklep był stawiany na tej platformie na indywidualne zlecenie, zarówno szablon, jak i układ funkcjonalny są zindywidualizowane.
Sklep jest w pełni responsywny, czyli w pełni prawidłowo funkcjonujący zarówno na komputerach jak i komórkach, czy tabletach. W szczególności pod tym względem ważna jest responsywność na komórkach z uwagi na fakt, że obecnie większość użytkowników pochodzi właśnie z komórek.
Sklep jest zintegrowany z różnymi przewoźnikami, płatnościami, itp.
Sklep jest ciągle pozycjonowany, a więc ma cały czas tzw. darmowy ruch (bez płacenia za reklamę), przy czym jest to cały czas pozycjonowanie bezpieczne (bez złych linków za które google może ukarać nawet brakiem widoczności sklepu w wyszukiwarce) , jak też pozycjonowanie za pomocą własnych, niezdublowanych tekstów, tak jak to ma miejsce gdy ktoś prowadzi sklep na zasadzie samego słynnego dropshippingu (z powielaniem treści jaką mają dostawcy, producenci, itp)
Tak jak napisano na początku jest to w pełni funkcjonujący od lat sklep, lecz dla nas jest on dodatkowym zajęciem poza pracą zawodową i jeśli ktoś zajmie się nim w pełni to ma jeszcze bardzo duże perspektywy rozwojowe, które też możemy razem wdrożyć w ramach pomocy po zakupie.
Sklep szczególnie dobrze prosperuje w zakresie: bielizna w dużych rozmiarach, stroje kąpielowe, przebrania erotyczne.

Proponowana cena jest ceną netto i zostanie wystawiona faktura z doliczonym podatkiem vat, dzięki czemu będzie można skorzystać z odliczenia vat w swojej działalności.Wraz ze sklepem (rozumiejąc go jako pełne oprogramowanie opisane powyżej) w komplecie za proponowaną kwotę sprzedawane są:
- domena sklepu - a w zasadzie domeny sklepu z różnymi końcówkami (aby ktoś nie podszył się pod markę), główna nazwa domeny sklepowej krótka 6-literowa z końcówką pl.
- dwa blogi - również z wieloletnią historią: jeden prowadzony na samym sklepie, drugi pod innym adresem (z przekierowaniami do sklepu)
- certyfikaty SSL
- konta mailowe
- konta na: Facebook, Instagram, Pinterest, Allegro, itp.
- baza dostawców, producentów, hurtowni, w których mamy wypracowane upusty
- baza odbiorców newslettera (ok. 20 tys) oraz baza klientów
- logotyp sklepu i jego nazwa wraz z prawami autorskimi - które są zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym
- pełna pomoc we wszystkim związanym z wdrożeniem zarówno sklepu jako programu, jak i wdrożeniu się nowego właściciela w obsługę - miesiąc od momentu zakupu (po tym czasie również jak najbardziej, w miarę wolnego czasu).

Poza w/w składowymi sklepu jakie wchodzą w zakres proponowanej ceny jest też możliwość odsprzedania posiadanego na magazynie towaru za odrębnie ustaloną kwotę, w bardzo korzystnej cenie (obniżonej nawet do 50% ceny jego zakupu) co tym bardziej wspomoże początkowy okres sprzedaży i uzyskania jeszcze większej marży.
Jak też do odrębnego, niezależnego odsprzedania są materiały opakowaniowe (kartony, pudełka ozdobne, taśmy, itp.) na dobry początek.

Jak wiadomo sklep można prowadzić z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą, ale jeśli zainteresowany chciałby wynająć również lokal na prowadzenie tej działalności w odległości 18 km od Strzelec Opolskich, czyli w Zawadzkiem to również jest opcja wynajęcia takiego lokalu w pełni wyposażonego, przygotowanego też do sprzedaży stacjonarnej.

Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • opolskie
Miasto Strzelce Opolskie
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 99000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej