• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #50777

Sprzedam sklep internetowy z art.kuchennymi

Sprzedajemy
1. Internetowy sklep tarkaimiarka zawiera bazę ok 8 tys produktów dla klientów detalicznych z czego ok 80% jest w formie dropshippingu. Cały sklep jest zbudowany na presta shop więc nie trzeba ponosić dodatkowych opłat abonamentowych. Posiada wiele opcji płatniczych (Przelewy24, karty, Paypal, Blik) Integracja z paczkomatami i kurierem.
2. Domena tarkaimiarka
3. Logo marki
4. Konta e-mail zintegrowane do obsługi sklepu
5. Konto na Allegro (obecnie konto posiada ponad 400 wystawnych aukcji) Uwaga wystawiamy tylko cześć produktów, które mamy fizycznie na magazynie. Ocena sprzedaży na Allegro 98,8%.
6. Teksty zostały napisane przez naszych copywriterów. Tylko koszt napisania ok 8 tys tekstów produktowych to ok. 24 000 zł
7. Konto Facebook
8. Towar magazynowy następujących marek: Sagaform, Practic, KuchenProfi, Altom, Bohemias, Kamille, Orion itp.

UWAGA: W cenie uwzględniony jest towar magazynowy 3 tys produktów o łącznej wartości 55350 zł brutto (45 000 netto + 23% VAT). To jest cena zakupowa!

9. Kartony do pakowania ok 150 szt., folia babelkowa, papier ozdobny pakowny dwustronny - 2 bale, folia do pakowania kilka rolek, taśma pakowna ok 70 rolek, , koperty bąbelkowe 50szt, tasiemki ozdobne, 12 regałów metalowych.

Obecnie ze względu na brak pracowników wszystkie produkty dropshipingowe zostały odłączone i w sklepie i widzicie Państwo tylko to co jest dostępne na magazynie fizycznie. Jeśli będzie taka wola to nasz programista z powrotem włączy wszystkie produkty.

Dlaczego sprzedajemy. Jest kilka powodów. Prowadzimy inny biznes usługowy, który wymaga dokapitalizowania. Dwie osoby, które zajmowały się sklepem obecnie nie pracują, a my nie mamy doświadczenia w tej branży. Pomieszczenie gdzie jest magazyn i za który płacimy czynsz chcemy wykorzystać do innych celów.

Nie ma żadnych haczyków. Wiemy, że sprzedajemy bardzo tanio za ułamek kwoty włożonej przez nas. Sam towar w magazynie jest dużo więcej wart niż cena za którą wystawiamy. Produkty przed zakupem można zobaczyć w Rzeszowie.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena sprzedaży 30tys.zł

Uwagi

źródło: https://allegrolokalnie.pl/oferta/sprzedam-dochodowy-sklep-internetowy-kuchenny

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej