• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2023-10-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #59775

Sprzedam sklep internetowy z branży dziecięcej

Sprzedam sklep internetowy z branży dziecięcej wraz ze zintegrowanymi kontami na marketplace’ach oraz w mediach społecznościowych wraz z całym know-how dotyczącym prowadzenia tej działalności.
Oferta sprzedaży obejmuje:
- sklep internetowy na silniku Shopgold (opłata licencyjna uregulowana, brak stałego abonamentu) – dwie domeny
- konto na Allegro (Super Sprzedawca, poziom jakości: Super+),
- konto na EmpikPlace (konto Empik Premium)
- media społecznościowe: konto na Facebook (ok. 3 tys. obserwujących), konto na Instagramie.
Wszystkie konta sprzedażowe zintegrowane przez Baselinker (możliwość przeniesienia własności umowy na nowego właściciela), procesy sprzedażowe w pełni zautomatyzowane (powiadomienia do klientów o zmianie statusu zamówienia, wystawianie FV, wydruk FV, wysyłka maili).
Sklep z branży dziecięcej: zabawki i asortyment na dzieci - dotychczas przede wszystkim marki premium. Oferowany asortyment sklepu to: zabawki drewniane, zabawki ekologiczne, gry logiczne, przytulanki, puzzle, zabawki kreatywne, akcesoria: gryzaki, grzechotki, talerzyki, sztućce, bidony, termosy, kocyki. Główne marki: Janod, Mudpuppy, Lassig, Beaba, Melissa&Doug, Smart Games, Mombella, OXO, B.box, Apli Kids, Done by Deer, Buki, Kaloo, Fat Brain Toys itp.
Sklep działa na zasadach własnego magazyny (NIE dropshipping) – sprzedaż wraz z asortymentem. Cały asortyment wprowadzony na sklep i udostępniony na marketplace’ach więc ewentualny zakup nie wiązałby się z nakładem pracy związanej z uruchomieniem sklepu, aktualizacją asortymentu itp.
Sklep prowadzony zgodnie z zasadami SEO – uzupełnione tagi, linki kanoniczne, słowa kluczowe itp. zarówno w kategoriach produktów jak i w każdym produkcie bezpośrednio.
W ramach sprzedaży oferowane pełne wsparcie i przekazanie know-how prowadzenia działalności wraz z kontaktami do producentów i wyłącznych dystrybutorów wybranych marek na Polskę.
Wartość magazynowa towarów: 70.000 zł Brutto

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

Cena sprzedaży za całość: 95.000 zł. Brutto

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej