• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #49150

Sprzedam sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi

Sklep internetowy botaniq.pl został założony w październiku 2018 i jest narzędziem gotowym do działania i sprzedaży od zaraz.

W cenie zakupu brutto otrzymujesz:
1/ Markę botaniq, obecną na rynku od prawie 2 lat
2/ Domenę botaniq.pl, opłaconą na cały kolejny rok, do 24.sierpnia 2021
3/ Hosting LH, opłacony na cały kolejny rok, do 25.sierpnia 2021
4/ Konto pocztowe biuro(at)botaniq.pl, założone na zasadach cesji jako konto biznesowe Gmail
5/ Sklep internetowy, postawiony na platformie Shoper, która jest innowacyjnym i bardzo rozwojowym oprogramowaniem dla e-commerce - z wyspecjalizowanym panelem administracyjnym i sprawną pomocą techniczną
6/ Licencję sklepu Shoper z Abonamentem Platynowym, opłaconą do 9.października 2020. Abonament platynowy obejmuje: możliwość utworzenia do 20 tys. produktów, dwustronną integrację z Allegro, sklep na Facebooku, nowoczesne płatności online, blog, darmową grafikę w sklepie, responsywną wersję sklepu, oprogramowanie przyjazne dla Google, kupony rabatowe i program lojalnościowy dla Klientów, oznaczanie metkami produktowymi (bestsellery, promocje, nowości).
7/ Certyfikat SSL, opłacony do 29.października 2020
8/ Aplikację WF Integrator, opłacona do 29.listopada 2020 - pracujemy na programie magazynowo-księgowym wFirma, który jest dwustronnie zintegrowany ze sklepem. Integracja obejmuje zarówno wystawianie dokumentów sprzedażowych (paragon/faktura) w systemie wFirma ze skutkiem magazynowym z poziomu panelu administracyjnego Shoper, jak i synchronizację stanów magazynowych z wFirma do Shopera.
9/ Bazę produktów - karty produktów (ponad 390 pozycji) – stworzone w sklepie opisy, wgrane zdjęcia i wykonane pozycjonowanie produktów, co jest wynikiem dwumiesięcznej wytężonej i kreatywnej pracy. Wybraliśmy do asortymentu tylko najlepsze naturalne i organiczne marki kosmetyczne, zarówno zagraniczne, jak i polskie: Madara, d’Alchemy, Skin&Tonic, Orgaid, Ben&Anna, Schmidt’s, Derma, Coslys, Lamazuna, SO’Bio, Resibo, Mokosh i Yope.
10/ Księgę znaku, stworzoną przez profesjonalną graficzkę. Księga znaku to dokument zawierający logotyp, sugerowane czcionki i kolory dla identyfikacji wizualnej.
* Przekazujemy prawa autorskie do wizualizacji graficznej.
11/ Projekty ulotek, podziękowań i bonu podarunkowego, stworzone przez graficzkę. Wszystkie gotowe do przekazania do drukarni. Polecimy Ci również sprawdzoną drukarnię internetową, której jakość wydruków jest doskonała, a ceny naprawdę korzystne.
* Przekazujemy prawa autorskie do projektów materiałów graficznych.
12/ Kanały w social mediach: Facebook (2,7 tys. użytkowników) i Instagram (1,8 tys. obserwujących)
13/ Dostęp do konta MailChimp – systemu do darmowej konfiguracji i wysyłki newslettera
14/ Materiały pakowe na start z gotowym pomysłem i schematem ekologicznego pakowania: kartony, bibuły ozdobne, skropak (roślinny wypełniacz), tektura falista, papierowe taśmy
15/ Materiały marketingowe: m.in. drewniany stempel z logo sklepu z zielonym tuszem (do ozdabiania kartonów z przesyłkami), nowy roll-up (do wykorzystania na targach ekologicznych, kosmetycznych i różnego rodzaju wydarzeniach), ulotki reklamowe (na targi i do zaprzyjaźnionych miejsc i sklepów), drukowane podziękowania oraz naklejki z logo (dołączane do paczek z zamówieniami Klientek) oraz testery produktów i próbki kosmetyków
16/ Regulamin sklepu internetowego oraz Polityka Prywatności
17/ Kontakty do producentów i hurtowni z wynegocjowanymi marżami. Rabaty hurtowe od cen detalicznych na poziomie 25-40%.
18/ Polecenie sprawdzonej agencji reklamowej, obsługującej reklamy Google Ads oraz pozycjonowanie sklepu

Sklep jest działalnością niskokosztową.

Informacje podstawowe

Branża
  • automatyka, elektronika
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 9000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej