• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-12-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #50285

Sprzedam sklep internetowy z odzieżą

Sprzedam prosperujący portal – sklep z odzieżą dla kobiet, przystosowaną pod chłodne dni (swetrowe sukienki, tuniki, ciepłe kardigany). Biznes oparty na modelu dropshipping (towar leży w hurtowni, z możliwością albo wysyłki do Państwa magazynu i do docelowego klienta lub bezpośrednio z hurtowni do docelowego klienta).

W skład sprzedawanego portalu wchodzi:
- domena internetowa butikbeza.pl (ważna do listopada 2021r.)
- hosting opłacony w cyberfolks na rok (opłacony do października 2021r)
- fanpage Facebook butikbeza.pl
- regulaminy i polityka prywatności napisane przez prawnika na zamówienie
- logo wraz z księgą znaku zrobione przez agencję reklamy
- opłacony kontrakt z agencją reklamową, która świadczy usługi w zakresie obsługi FB Ads, publikacji postów na Facebooku oraz obsługuje Google Ads (kontrakt na świadczenie usług opłacony jest do 30 marca 2021r., potem istnieje możliwość dalszej współpracy z miesięcznym wypowiedzeniem)
- kontakt bezpośredni do hurtowni, z której zamawiane są produkty oraz GWARANCJA dalszej współpracy po cenach, które posiadamy.

Do grudnia 2020r. opieraliśmy się jedynie na reklamach Google Ads. Od grudnia założyliśmy również Facebook, na którym wrzucane są cyklicznie reklamy/posty przez agencję reklamową (umowa z agencją reklamy opłacona do marca 2021r.). Główny przychód przynosiły reklamy w Google Ads i program poleceń, który oferowaliśmy dla Klientów, którzy coś kupili.Towar szedł bezpośrednio do nas na magazyn, tam był przepakowywany i dorzucane były ulotki z rabatami za polecenie naszego sklepu kolejnym Klientom.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 2100 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej