• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2024-06-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #61455

Sprzedam sklep internetowy z odzieżą damską

Oferuję na sprzedaż sklep internetowy z odzieżą damską, który działa bez przerwy od 3 lat na zasadzie dropshippingu. Oznacza to brak kosztów własnych związanych z magazynowaniem towaru. Sklep jest wysoce zoptymalizowany pod kątem automatyzacji, co zapewnia efektywność w sprzedaży oraz obsłudze posprzedażowej.

Co oferuję?
- Pełna automatyzacja: Sklep jest wyposażony w zaawansowane systemy automatyzacji, schematy przed- i pozakupowe oraz uproszczony koszyk zakupowy. Wszystko to, aby Twoi klienci mieli jak najłatwiejsze zakupy.
- Łatwa obsługa: Dzięki zintegrowanemu systemowi księgowemu i magazynowemu, sklep może być prowadzony przez jedną osobę. To świetna opcja, jeśli chcesz oszczędzić czas i pieniądze na zatrudnianie dodatkowego personelu.
- Optymalizacja kosztów: Wysyłka jest realizowana przez magazyn zewnętrzny, co obniża koszty i przyspiesza dostawę.
- Aktywne media społecznościowe: Od 3 lat prowadzimy aktywne konta na Facebooku, Instagramie i Google, Tik tok co buduje silne relacje z klientami.
_-sklep z faktycznymi opiniami Klientów, z gwarancją zakupu i certyfikatem bezpieczeństwa gwarantujące przez TrustedShop, co podwyższa jego autentyczność
- połączone hurtownie ze sklepem , towar wprowadzony , opisany i zoptymalizowany
- W cenę wliczona jest baza klientów, wszystkie grafiki, szata graficzna sklepu oraz prawa do sklepu i mediów społecznościowych, filmy, zdjęcia. Nasze opisy produktów są zoptymalizowane pod SEO, a konta reklamowe na FB, IG oraz Google są aktywne i gotowe do działania.
- Odzież polskiej produkcji: Sprzedajemy odzież wyprodukowaną w znanych polskich szwalniach, cieszących się dobrą opinią i ugruntowaną pozycją na rynku.

Sprzedaję sklep, ponieważ od 2 lat mieszkam poza granicami Polski, co utrudnia mi jego prowadzenie. To idealna okazja dla Ciebie, jeśli chcesz przejąć gotowy biznes z ustaloną pozycją na rynku.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • śląskie
Miasto Bielsko-Biała
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 20 tys.zł

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej