• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #51387

Sprzedam Sklep-Komis-Serwis GSM

Oferuje państwu możliwość przejęcia sklepu - komisu ,oraz Serwisu -prężnie działającego na lokalnym rynku od 20 lat , Sklep znajduje się w Brzesku-Okocim w atrakcyjnej lokalizacji ( obok przystanku busów i dużego parkingu ), zresztą po 20 latach dobrze znany wszystkim okolicznym mieszkańcom i cieszący się nienaganna opinią !
Sklep wyposażony w pełni we wszystkie potrzebne akcesoria telefoniczne ( etui,ładowarki, baterie,zestawy słuchawkowe ,szkła ochronne etc.) oraz bardzo bogato wyposażone zaplecze serwisowe (części zamienne -ekrany lcd , złącza ,moduły elektroniczne ,głośniki ,mikrofony oraz wiele,wiele innych czesci serwisowych w dużej mierze orginalnych ) oraz narzędzia potrzebne do ich montażu, Do tego caly zestaw mebli i gablot wystawowych z podświetleniem ledowym , wykonanych na zamówienie 2 lata temu ( wszystko jak nowe)
Isnieje możliwość przejęcia zarowno samego towaru ,mebli i wyposażenia sklepu jak również wynajęcia lokalu w atrakcyjnej cenie , ( okolo 1000zl /mc.) lokal jest świeżo wybudowany (2 lata temu ) i świetnie wyposażony min. Klimatyzacja, niezależne ogrzewanie gazowe ( nowoczesny piec kondensacyjny ) monitoring,system alarmowy witryna -wystawa do prezentacji towaru , zaplecze oraz łazienka .Mówiąc krotko od zaraz mozna wchodzic i zaczynac handlowac , sklep ciagle funkcjonuje , niestety aktualna sytuacja pandemiczna zmusza jednego z dwóch współwłaścicieli do wyjazdu z Polski a prowadzenie sklepu pojedynczo nie jest możliwe , kwestie szczegółów finansowych do omówienia telefonicznie lub osobiście. Szukasz pomysłu na biznes ? ,Masz gotowe rozwiązanie ! Zachęcamy do kontaktu- tel. - najlepiej po godz 17-ej.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Maszkienice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 25000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło :www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej