• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #49130

Sprzedam sklep papierniczo-zabawkarski

Sprzedam dobrze prosperujący, popularny sklep z artykułami papierniczymi, biurowymi i zabawkami o powierzchni 52 m2, funkcjonujący od 2015 roku.
Sklep, prowadzony w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, oferuje pełen asortyment towarów z branży szkolnej i biurowej. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy dobre kontakty z dostawcami oraz wysokie rabaty. Obiekt mieści się w wynajmowanym lokalu o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Suchego Lasu, w odległości 100 m. od dwóch szkół, domu kultury, kilku szkół językowych, basenu, marketów oraz urzędu gminy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się miejsca parkingowe dla klientów.

Sklep posiada pełne wyposażenie do obsługi działalności.
Majątek sklepu stanowią meble, w dużej części robione na zamówienie, lada sprzedażowa, meble na zapleczu magazynowo-socjalnym i baner reklamowy. Wartość towaru według spisu inwentaryzacyjnego to około 50 tys. zł. Dużym atutem jest podświetlany szyld reklamowy na elewacji budynku. Przeniesienie umowy najmu lokalu jest uzgodnione z właścicielem nieruchomości.

Istnieje możliwość wsparcia posprzedażowego, udostępnienia kontaktów dostawców, danych o frekwencji klientów i obrotach. Szczegóły do ustalenia według potrzeb nabywcy.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Suchy Las
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 90000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej