• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #46256

Sprzedam sklep z pasmanterią

Jako lider w branży detalicznej artykułów pasmanteryjnych i bielizny osobistej, firma przetrwała wiele prób pokonania przez konkurencję. O stabilności świadczy także fakt, iż od przeszło 20 lat firma zatrudnia stałą, zaangażowaną i pracowitą kadrę handlową, a prowadzona jest przez właściciela z ponad 50-letnim doświadczeniem biznesowym.

Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną obejmującą:
-ogromny wybór pasmanterii,
-artykuły dziewiarstwa ręcznego,
-artykuły kreatywne i dekoracyjne,
-włóczki,
-galanterię,
-rajstopy,
-bieliznę dobrych polskich marek oraz
-metraż podstawowych tkanin w krawiectwie.

Metraż sklepu wynosi blisko 90 m2 i znajduje się w wynajmowanym, ogrzewanym lokalu w samym centrum miasta, tuż naprzeciwko dużego parkingu, w sąsiedztwie wielu sklepów detalicznych, apteki. Sklep składa się z części sprzedażowej oraz magazynowej, z prywatnym dojazdem do magazynu jak również posiada w pełni wyposażony węzeł sanitarny.

Firma zatrudnia od wielu lat dwóch tych samych lojalnych pracowników na pełny etat.
Jest nie tylko przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją, ale i również nowocześnie prosperującą firmą, prowadząca sprzedaż poprzez terminal płatniczy, korzystającą z internetu oraz konta bankowego online, sięgającą po nowiny z branży oraz profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

Ponieważ Pasmanteria stanowi cześć serca właściciela i posiada wielu stałych Klientów, w trosce o dalszy rozwój firmy właściciel oferuje możliwość coachingu i wsparcia po sprzedażowego w ramach umowy sprzedaży.

Sklep jest w pełni satysfakcjonująco dochodowy i rentowny, szczegóły zysków, obrotów i kosztów chętnie zostaną zaprezentowane podczas osobistej rozmowy.

Decyzja o sprzedaży takiej firmy nie należy do łatwych. Została podjęta ze względu na wiek, stan zdrowia właściciela i brak możliwości przekazania go w rodzinie.

Zapraszamy do rozmów:)

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Leżajsk
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej