• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #59960

Sprzedam sklep z rękodziełem

Sprzedam sprawnie działający stacjonarny i internetowy sklep z rękodziełem. W ofercie sklepu znajdziecie upominki dla każdego na różne okazje.

Aktualnie sklep znajduje się i działa w Warszawie dz. Wesoła. W tej lokalizacji sklep działa od 10.2022r., natomiast sama marka istnieje na rynku od 2012r.

Sprzedam całość tj. sklep stacjonarny z wyposażeniem, towarem, materiałami reklamowymi itp., sklep internetowy (domena, hosting, poczta, dostęp do platformy opłacony do lipca 2024), konto na platformie pakamera, fanpage na fb (prawie 10 tys. prawdziwych nigdy nie kupowanych fanów), wizytowka google z prawdziwymi - poza jedną - opiniami. Cena zawiera również bazę kontrahentów, wzory umów, całe know-how itp.

Sklep jest dofinansowany, nie wymaga na ten moment żadnych nakładów finansowych, czynsz w obecnym lokalu jest nie duży, a przychody rosną z miesiąca na miesiąc. Sklep działa w fajnej konfiguracji z producentami i rękodzielnikami.. nic tylko wejść i działać..

Marka jest rozpoznawalna lokalnie, strona i media społecznościowe prowadzone przez ostatnie miesiące przez agencję i specjalistkę w dziedzinie marketingu, jedynie czego sklep potrzebuje to czasu Właściciela, którego ja już niestety mam i przez najbliższe lata będę miała coraz mniej.. stąd decyzja o sprzedaży.

Jeżeli znasz temat, masz czas, pasję, interesujesz się rękodziełem i masz dryg do handlu oferta jest dla Ciebie idealna. Ze swojej strony oferuje pomoc również po sprzedaży także zachęcam.

Jeżeli masz więcej pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Cena jest do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 43000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej