• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #42062

Sprzedam sklep z tapetami ze stroną www

Sprzedam sklep z tapetami wraz ze stroną internetową.
Sklep został założony w 1995 roku i od tej pory funkcjonuje jako biznes rodzinny pod tym samym adresem. Teren, na którym znajduje się sklep to znany klientom punkt handlowy. Sklep znajduje się w kompleksie wielu obiektów zajmujących się szeroko pojętą branżą budowlaną.
Sklep współpracuje z wieloma dostawcami z całej Polski – importerami tapet z Europy, USA, Kanady. Jesteśmy punktem handlowym z tradycjami – posiadamy stałych klientów od ponad 20 lat. Współpracujemy z projektantami i architektami, osobami zajmującymi się ogólnie pojętym wystrojem wnętrz.
Specjalizujemy się w sprzedaży tapet oraz fototapet. Dbałość o perfekcyjną obsługę klienta i fachowe doradztwo to nasza mocna strona ceniona wśród klientów i osoby współpracujące z nami. Ta wartość dodana przekłada się na statystyki w obrocie. Około 30- 40 % klientów to osoby z polecenia oraz stali klienci. Nasza strona internetowa wspiera skutecznie sprzedaż. Jest nowoczesna i funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 10 lat. W wielu frazach branżowych wyświetla się na 1 miejscu. Jest stale pozycjonowana i ulega zmianom pod kątem funkcjonalności, aby ułatwić klientom wyszukiwanie i sortowanie produktów. Ilość produktów to obecnie ok. 10.000 (na życzenie statystyki wyświetleń). W ofercie sklepu także kleje. Sklep wyposażony jest w ponad 300 katalogów- wzorników tapet w każdym stylu od klasyki po nowoczesny styl loftowy.
Duża kubatura pomieszczenia zapewnia komfort obsługi. Zaletą obiektu jest duży i wygodny parking dla klientów. Sklep posiada nowoczesne ogrzewanie.
W zakresie fototapet współpracujemy z drukarniami, które drukują na indywidualne zamówienie. Współpracujemy z wybitnymi fachowcami w zakresie kładzenia tapet.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 50000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

nazwa firmy/marka handlowa Dostępne w wersji Premium
strona www firmy Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej