• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #51401

Sprzedam sklep zielarsko-ekologiczny

Sprzedam dobrze prosperujący sklep zielarsko-ekologiczny w Ostrowi Mazowieckiej. Sklep jest wyposażony w niezbędny sprzęt,dobrze zatowarowany,posiadam stają bazę hurtowni i wielu stałych klientów.
Mimo krótkiego okresu w jakim istnieje sklep – są to 2 lata sklep jest rentowny, przynosi zysk a z dnia na dzień wzbudza zainteresowanie nowych klientów.
Budynek jest w pełni przygotowany do użytkowania. Oryginalny wewnętrzny wygląd sklepu przyciąga uwagę klientów. Półki na towar zostały wykonane ręcznie ze skrzynek drewnianych. Budynek posiada odbiór SANEPID-u. W budynku jest ogrzewanie zapewnione przez właściciela.W sklepie znajduję się również przedsionek gospodarczy( zaplecze), a także toaleta z umywalką oraz WC.
Jeśli chodzi o towar to sprzedaż następuje po cenach hurtowych wraz z rabatami przyznanymi przez kontrahentów. Na obecną chwilę jest to około 20 000zł netto w towarze.
Na towar składają się m.in.:
- Olejki CBD
- Suplementy diety, witaminy, minerały
- Kosmetyki naturalne
- Susze ziołowe
- Mieszanki ziołowe
- Herbaty EKO
- Przyprawy EKO
- Soki naturalne
Asortyment jest mocno zróżnicowany, jednak pozwala to na zaspokojenie potrzeb dużego grona klientów. Udostępnię wszelkie kontakty do producentów oraz pośredników z branży , z którymi do tej pory miałam okazję współpracować. Chętnie podzielę się wiedzą na temat produktów.
Istnieje możliwość pozostawienia dobrze wykwalifikowanego pracownika z wykształceniem medycznym oraz posiadającego certyfikat z naturopatii i naturalnych metod leczenia uwielbianego przez klientów.
Cena do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Ostrów Mazowiecka
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 55000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 2 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej