• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #56431

Sprzedam Solarium / Centrum Światłoterapii

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Odkupienia świetnie prosperującego biznesu w wynajmowanym lokalu.

Więcej szczegółów telefonicznie lub podczas spotkania.

Serdecznie zapraszam do prezentacji salonu. Robi niesamowite wrażenie !

Firma istnieje kilka lat na rynku. Lokal mieści się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV, położony jest na parterze, posiada dużą witrynę wzdłuż jednej z głównych ulic centrum miasta. Bezpośrednio przy lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe.
Lokal posiada obszerny hol z efektowną recepcją w kształcie diamentu robioną na zamówienie oraz wygodną poczekalnię. W holu znajduje się stanowisko do manicure (istnieje możliwość postawienia dwóch takich stanowisk), 7 wyodrębnionych, przestronnych kabin do opalania/światłoterapii, gabinet do wykonywania opalania natryskowego, gabinet kosmetyczny, łazienkę, kuchnię oraz pomieszczenie gospodarcze.
Cały obiekt zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu – liczne przeszklenia, podświetlenia ledowe, napinane sufity, 3 duże monitory, każde pomieszczenie jest w pełni wyposażone, funkcjonalne, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Stworzony został profesjonalny system wentylacji

OPIS PROWADZONYCH USŁUG
1. Solarium – światłoterapia
2. Opalanie natryskowe
3. Gabinet kosmetyczny
4. Stanowisko do manicure

1. SOLARIUM - 7 w pełni wyposażonych kabin do opalania. W każdej znajduje się duże podświetlane lustro, półka, podajnik papieru, wieszak, kosz na śmieci, krzesło oraz łóżko do opalania firmy megaSun ustawione na podświetlanym podeście. Kabiny zamykane są na elektryczne białe rolety, nad każdą z nich zamontowany jest tablet informacyjny.

Solarium ze względów na panującą niedawno pandemię zostało przekształcone na „Centrum Światłoterapii”. W tym celu w każdym łóżku zostały zamontowane dodatkowe lampy kolorowe, po 5 szt. Na każde łóżko.

2. OPALANIE NATRYSKOWE – W pełni wyposażona kabina przystosowana do wykonywania zabiegu opalania natryskowego Fake Bake – profesjonalny namiot, lustro, oświetlenie, wieszak, taboret, półka oraz najnowszy model urządzenia do natrysku marki Fake Bake.

3. GABINET KOSMETYCZNY – W lokalu znajduje się gabinet z przeznaczeniem do wykonywania usług z zakresu kosmetyki/kosmetologii itp. Gabinet jest niezależny i w pełni wyposażony. Posiada dostęp do okna – światło naturalne, doprowadzona została woda – umywalka. Po za tym znajdują się tam 2 komody z szufladami, lustro, szklany regał, oświetlenie oraz niezależny, zabudowany głośnik Bluetooth. Znajdują się tam podstawowe urządzenia kosmetyczne – łóżko, stolik pomocniczy, krzesło kosmetyczne

4. STANOWISKO DO MANICURE – w głównym holu wyodrębnione zostało miejsce do wykonywania zabiegów na dłonie. W pełni wyposażone stanowisko, na które składają się biurko, 2 fotele, profesjonalna lampa oraz wszystkie niezbędne urządzenia i narzędzia potrzebne do wykonywania zabiegów z zakresu manicure. W holu jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie docelowo dwóch takich stanowisk.

NIESTANDARDOWY SYSTEM STEROWANIA SOLARIUM
Zadbaliśmy o nietypowy system obsługi i płatności. Obok recepcji znajdują się MONECIARKI / WRZUTOMATY niemieckiej firmy Beckmann. Przyjmują one monety oraz spersonalizowane karnety. Istnieje szereg korzyści wynikający z takiego rozwiązania sposobu płatności, a dalej -rozliczania.

ZNAJOMOŚĆ MARKI / MARKETING
- Aktywna strona internetowa
- Wizytówka Google, Trójmiasto.pl
- Aktywne profile społecznościowe Facebook, instagram
- Logotyp, materiały marketingowe
- Rozpoznawalność marki w Gdyni, Sopocie, Gdańsku jak również Rumia, Reda i okolice
- Zbudowany dobry wizerunek firmy, pozytywne opinie w mediach - studio jest lubiane i szanowane za profesjonalną obsługę oraz piękne efekty opalania.
- Bezkonkurencyjność – Sunset to obecnie najnowocześniejsze solarium w Trójmieście i okolicach

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 299000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

strona www firmy Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej