• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #46285

Sprzedam spółkę restaurację, kantynę

Sprzedam 100% udziałów Spółki z o. o. z siedzibą w Warszawie (Praga Północ). Spółka prowadzi dobrze prosperującą restaurację oraz zakład cateringowy w biurowcu liczącym około 300-400 pracowników. W okolicy brak konkurencji. Lokal o powierzchni ~220m². Restauracja kompletnie wyremontowana, wyposażona we wszelkiego rodzaju sprzęt gastronomiczny. Lokal z siedzibą w biurowcu wyposażonym w całodobową ochronę i monitoring. Sprzęty najwyższej jakości firm takich jak: rational, winterhalter, bezzera, cunill, zanussi, kromet, unox, ascobloc, dora metal. Oferujemy kompletną sprzedaż wraz z pełnym wyposażeniem, stałym i wieloletnim partnerstwem zaufanych dostawców itp. Lokal po generalnej adaptacji w 2016 roku.

Inwestycja do prowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.

Spółka z lokalem dostosowanym do wymogów sanepidu, posiada zezwolenie na prowadzenie żywienia na miejscu w lokalu, cateringu z wywozem do klienta, organizacji przyjęć okolicznościowych bez ograniczenia godzinowego wydanego przez administrację biurowca, koncesję na alkohol A, B, C.

W skład powierzchni restauracji wchodzi: kuchnia, toaleta dla personelu oraz 3 toalety do użytku wspólnego budynku z pozwoleniem do korzystania dla klientów lokalu, salę dla gości o powierzchni przeszło 100,00m², magazyn produktów suchych, zmywalnię, obieralnię warzyw, pomieszczenie mycia termoportów, chłodnię, biuro, komunikację oraz szatnię dla personelu. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 15000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej