• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #46285

Sprzedam spółkę restaurację w biurowcu

Odstąpię restaurację i zakład cateringowy z siedzibą w Warszawie, Praga Północ o powierzchni ~220m². Lokal kompletnie wyremontowany, wyposażony we wszelkiego rodzaju sprzęt gastronomiczny, z siedzibą w biurowcu wyposażonym w całodobową ochronę i monitoring. Sprzęty najwyższej jakości firm takich jak: rational, winterhalter, bezzera, zanussi, kromet, ascobloc, dora metal do użytkowania zgodnie z Umową Najmu. Oferujemy kompletną sprzedaż wraz z pełnym wyposażeniem, stałym i wieloletnim partnerstwem zaufanych dostawców itp. Lokal po generalnej adaptacji w 2016 roku, w pełni dostosowany do wymogów sanepidu, a także przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dostęp do lokalu 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Posiadamy wyłączność do obsługi biurowca w którym mamy siedzibę (brak firm kanapkowych). Restauracja cieszy się powodzeniem i najlepszą opinią wśród klientów, pracowników biurowca oraz okolicznych mieszkańców. Oferujemy także: kontakty do naszych aktualnych dostawców, know how, bazę mailingową, fanpage na facebooku, stronę internetową, galerię zdjęć, zlecenia na organizację przyjęć okolicznościowych.

Kuchnia przystosowana do ciężkiej gastronomii, wyposażona w separator tłuszczy, „inteligentną” wentylację na powierzchni całego zakładu oraz oddzielne stanowisko uzdatniania wody. Lokalizacja bardzo przyszłościowa. Lokal o niskich kosztach utrzymania, szczegóły na spotkaniu.

Odstępne to koszt zakupu udziałów spółki.

Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie do wybranych osób.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 81000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej