• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #59472

Sprzedam stację paliw

Sprzedam stację paliw oraz przepiszę umowę franczyzy. Stacja paliw jest moją własnością. Sprzedaż bez pośredników.

Sprzedawana nieruchomość znajduje w bardzo dobrej lokalizacji, się na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 1/391. Obszar całej nieruchomości to 0,2018ha.

Stacja posiada niezbędne zgody do prowadzenia działalności z zakresu sprzedaży paliw płynnych oraz gazu LPG. Budynek dla obsługi stacji paliw jest po generalnym remoncie (rok 2022), dystrybutory stacji są zadaszone stalową wiatą. Cały teren jest utwardzony kostką brukową przystosowaną do poruszania się i parkowania samochodów ciężarową. Stacja paliw jest
ogrodzona, prowadzą do niej dwa wjazdy.

Stacja paliw posiada dwa podziemne zbiorniki na paliwo o łącznej pojemności 100m3 (zbiorniki stalowe o średnicy 250cm i długości 1080cm, dwupłaszczowe atestowane, wyposażone w system „mokry” stałego monitoringu szczelności, który daje możliwość natychmiastowego wykrycia powstałych ewentualnych nieszczelności płaszczyzny oraz czas na bezpieczne wyłączenie zbiornika z eksploatacji. Komory posiadają następującą objętość: komora benzyna PB95 25 m3, komora
benzyna PB98 25 m3, komora olej napędowy ON 1 x 35m3, 1 x 15m3.

Stacja posiada infrastrukturę niezbędną do sprzedaży gazu płynnego: atestowany, stalowy podziemny zbiornik na gaz płynny propan–butan o średnicy 125cm i długości 850cm, o pojemności 10m3 posadowiony na płycie żelbetowej.

Budynek obsługi oferowanej do sprzedaży stacji paliw ma powierzchnię użytkową 42,23m2, posiada instalację wodociągową, kanalizację sanitarnej, ogrzewanie elektryczne. Budynek jest konstrukcji lekkiej murowanej, ze ścianami ocieplonymi styropianem, pokryty dachem z płyt warstwowych typu Prekon. Budynek wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne.
Ciepła woda pochodzi z podgrzewacza elektrycznego. W budynku znajduje się sala obsługi ze sklepem z akcesoriami samochodowymi, pomieszczenie socjalno-biurowe, wc.

Na sąsiedniej działce, która także jest moją własnością, znajduje się budynek stacji kontroli
pojazdów i warsztat samochodowy. Na drugiej sąsiedniej działce, która również jest moją
własnością, znajduje się restauracja wraz z hotelem.

Zainteresowanych zakupem zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i oględziny oferowanej na sprzedaż stacji paliw.

Informacje podstawowe

Branża
  • paliwa, chemia
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Skarżysko-Kamienna
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 2000000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej