• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #42093

Sprzedam Studia Treningu Personalnego fitness siłownię

Sprzedam studia treningu personalnego-medycznego zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych dzielnicach Warszawy: Żoliborz oraz Wilanów.
Kluby funkcjonujące rentowne z dużym potencjałem rozwoju i dużą bazą klientów. Kluby sprzedaje wraz z kompleksowym wyposażeniem opartym o sprzęt najwyższej jakości marki Technogym z wyposażeniem do treningu funkcjonalnego i cross treningu. Poniżej opis lokalizacji.
Studio Miasteczko Wilanów 100k pln
Studio w pełni zautomatyzowane z zamkiem na kod, który w połączeniu z systemem rezerwacyjnym tworzy gotowy i nowatorski system podnajmu przestrzeni treningowej dla trenera personalnego. Stworzona hybryda daje możliwość generowania przychodów zarówno ze świadczenia własnych usług treningu personalnego jak i podnajmu przestrzeni. Sama przestrzeń to kameralne i zarazem bardzo estetycznie zaprojektowane miejsce do treningu gdzie na powierzchni 105m2 jednocześnie mogą odbywać się 3 treningi personalne. Lokal przygotowany od podstaw pod kątem świadczenia usług personalnych. Butikowy charakter miejsca ma zapewnić ćwiczącym kameralność i intymność jako alternatywa dla dużych klubów mieszczących się w miasteczku wilanów.
Potencjał lokalu zwiększył za sprawą zakończonej inwestycji, która znacząco zwiększy liczbę potencjalnych klientów ze względu na wybudowane nowe apartamentowce i otwarcie zamkniętej wcześniej ulicy. Lokal składa się z sali treningowej ok 70m2 i dwóch szatni wraz z toaletami i prysznicami(35m2) Wszystko wykończone zostało w sposób estetyczny tak aby klient miał odpowiedni standard zaoferowanej usługi. Miejsce posiada wentylacje przyłącza do klimatyzacji oraz instalacje alarmową firmy Solid, dostęp do internetu. Miejsce zarabiające i nadal posiadające spore możliwości rozwoju.

Żoliborz (Zielony Żoliborz ulica Rydygiera) 70k pln (zdjęcia 1-4)
50% udziałów lokalu w skład którego wchodzi jedna z dwóch sal treningowych
+ części wspólne wraz z trenerami i baza klientów.
Lokal usytuowany w sercu rozbudowującego się Zielonego Żoliborza gdzie powstające cały czas nowe inwestycje przyciągają kolejnych zamożnych mieszkańców a o atrakcyjności miejsca mogą świadczyć liczne restauracje kawiarnie sale zabaw miejsca edukacyjne, studia spa nowoczesne centra medyczne itp
Na ulicy Rydygiera to stworzone od podstaw nowoczesne studio składa się z dwóch sal ok 50m2 i 40 m2 oraz dwóch szatni i dwóch toalet wraz z prysznicami i niewielkim zapleczem technicznym (30m2- części wspólne). Całość daje możliwość prowadzenia jednocześnie 4 treningów personalnych.
Sąsiedztwo znanych Firm daje możliwości współpracy ( z instytutami urody, szkołami tańca, prywatnymi przychodniami medycznymi )
możliwość wdrożenia usług dodatkowych takich jak: konsultacje dietetyczne, rehabilitacja, catering dietetyczny. Właściciele pozostałych 50% udziałów specjalizujący się w treningu elektrostymulacyjnym to bardzo ambitni ludzie z którymi współpraca na pewno układać się będzie bez zarzutu.
Dodatkowym p
Szczegóły przedstawię na spotkaniu. Proszę o poważne oferty.
Istnieje możliwość zakupu jednego lub wszystkich klubów.
Wszystkie osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 59900 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej