• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #53361

Sprzedam studio fotografii noworodkowej ciążowej rodzinnej

Sprzedam działające i dochodowe studio (pełne wyposażenie): fotografii noworodkowej, fotografii ciążowej, fotografii rodzinnej, fotografii dziecięcej i fotografii świątecznej.
W pakiecie otrzymasz wszystko co potrzebne do prowadzenia tego biznesu:
- sprzęt studyjny w pełni dopasowany do potrzeb profilu działalności (lampy, okta, parasolka, blendy, statywy, statyw z boomem, beauty dish, wyzwalacze)
- know-how biznesu (możliwe w cenie pełne przeszkolenie do prowadzenia tego biznesu: warsztaty z fotografii noworodkowej, ciążowej, rodzinnej, photoshopa, ACR, biznesowe)
- meble wypoczynkowe dla Klientów, przewijak, biurko z krzesłem, zabudowa kuchenna, kotary wyciemniające, wieszaki na sukienki, manekin ciążowy, wieszak na ubrania
- Fanpage z 22,5k obserwujących (FB: Dorota Skawinska Photography, nazwę zmienia się od ręki)
- Stronę internetową napisaną do potrzeb tego rodzaju fotografii (sesjanoworodkowa.pl → domena pozwalająca na prowadzenie biznesu każdemu )
- Studio można przenieść w dowolne miejsce w Polsce lub na świecie do lokalu o powierzchni min. 60m2.
- Pełne wyposażenie studia w akcesoria i wszystko co jest niezbędne do pracy
* 64 suknie i body ciążowe z dodatkami dające łącznie możliwość ponad 100 konfiguracji zestawów; biżuteria ciążowa, wianki ciążowe, wentylator
* wszystko co niezbędne do fotografii noworodkowej, m.in. 100szt ubranek dla dziewczynki, 60szt ubranek dla chłopca, ok. 130szt czapeczek, ok. 340szt opasek/wianków/ozdób na głowę, ok. 100szt owijek, 10szt naturalnego flokati, 90szt teł do pozycjonowania na bean-bagu, wypełniacze/loki, wełny w niezliczonej ilości, poduszki do pozycjonowania: na bean-bagu, possie pod do digital background, posing pod z coverami (12szt), poduszki do pozycjonowania w misach, wiaderkach, do kartofelka, bean-bag w zestawie ze stelażem, akcesoria niezbędne do pracy z noworodkiem: wózek podręczny, szumisia, kilkanaście Avent soothie, farelki, przedłużacze, stołek do pozycjonowania przy bean-bagu, laleczki i misie dla nb (12szt), 10szt tutu, ok. 45szt mis/koszyków/łóżeczek/szuflad/foteli, poduszki ozdobne, koce warkoczowe (10szt);
* suknie do sesji dziecięcej fine-art z dodatkami (wianki, ozdoby na głowę, drabinka
* olbrzymia ilość kwiatów niezbędnych do sesji fine-art i noworodkowych
* ponad 50szt ubranek dla dzieci 6m+
* akcesoria i ubranka do sesji roczkowych (tła, wanienka, patery, balony, girlandy, kwiaty, cyfry)
* tła: naturalne drewno, 3 podłogi do sesji nb z USA, 15szt teł Savage, tła vinylowe, 2szt systemu mocowania tła ścienno-sufitowe (4 tła na każdym)
* akcesoria świąteczne: skrzynka na listy do Mikołaja, narty, łyżwy, tło świąteczne , drabinka, portal kominkowy, krzesełka, krzesełko dla maluchów (czerwone), strój Mikołaja, sanki, sanki z reniferami, świeczki, fotel uszak z podnóżkiem, kotary ozdobne, obrus, koce świąteczne, olbrzymia ilość dodatków świątecznych, mnóstwo ozdób na głowę (opaski, spinki itd.)
* wszystko do sesji white: materac, pościel, wypełnienie, kotary, wykładzina i najważniejsze: Backlite Lastolite
* lampa do dezynfekcji
* i wiele innych tu niewyszczególnionych a niezbędnych rzeczy do prowadzenia profesjonalnego studia.
Wszystkie rzeczy kupowałam z największą starannością u najlepszych dostawców z całego świata, m.in. z USA, Australii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii itd. Wszystko jest w idealnym stanie, gotowe do użycia i cieszenia się z zadowolenia Klientów oraz powodzenia własnego biznesu.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 180000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej