• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #53222

Sprzedam studio modelowania sylwetki

Mam do odstąpienia gotowy ,działający biznes.
To gotowy konspekt prowadzenia biznesu w dziedzinie beauty, dietetyki a także fitnessu ( wszystko w jednym miejscu ), dzięki temu salon cieszy się uznaniem, a także popularnością w śród klientów.
Studio podzielone jest na 3 strefy zabiegowe:
Strefa fitness: 6 stacji treningowych, Swan shaper, Vacu sheper, rowerek poziomy, 3 X roll shaper.
Strefa wellness: 4 łózka ( 2x elektrostymulacja i 2x limfodrenaż).
Strefa kosmetologii: 2 gabinety. W pierwszym Beauty shaper (endermologia na ciało i twarz oraz liposukcja kawitacyjna(ultradźwiękowa)).
W drugim gabinecie lipolaser.
Oczywiście dodatkowo recepcja, poczekalnia, szatnia dla klientek, pokój do konsultacji (może być też podnajęty dla np. kosmetyczki), pokój socjalny, łazienka z toaletą.
Lokal jest wynajmowany, posiada 150m2. Właścicielka bardzo w porządku. 3 miejsca parkingowe pod samym lokalem oraz większy parking oddalony kilka kroków od studia. Lokal został specjalnie wyremontowany i przystosowany do aktualnej działalności. Położona nowa instalacja elektryczna, panele podłogowe wysokiej jakości (odpowiednia ścieralność), farba z najwyższej półki flugera, najdroższa jaka była, nowe oświetlenie, położona instalacja pod klimatyzację, a także instalacja pod wewnętrzny monitoring, całe wyposażenie jak recepcja na zamówienie, szafki do szatni, stoliki, krzesła, półki, komody, meble kuchenne do pokoju socjalnego itd, itp ciężko wszystko wymienić zamknęło się w kwocie ok.70tys.zł. Wszystko zrobione ok. rok temu na tip-top.
Odnośnie maszyn: Połowa maszyn była zakupiona przeze mnie od razu w kwocie 107tys.zł natomiast druga część jest w leasingu. Rata leasingu to 2tys.zł. Leasing na 5lat, spłacany aktualnie ponad rok czasu do przejęcia.
Do tego zbudowana baza klientek, fanpage na FB, instagramie, reklama na geoplan.net.pl i golocal.guide na 3 lata.
Poza tym sieć gabinetów jako jedyna w Polsce co roku bierze udział w Programie Pytanie na Śniadanie (stworzony jest cały CYKL odcinków dostępnych na Youtube).
Dodatkowo proponuję pomoc w początkowym okresie przy wdrożeniu w funkcjonowanie studia.
Sprzedaję ten biznes z powodów osobistych i wynikającego z tego braku czasu na zajmowanie się samemu tą działalnością. Mam inne projekty.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 85000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.oxl.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej