• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-05-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #43433

Sprzedam studio relaksu

Sprzedam dobrze prosperujące studio relaksu. Jest to nietypowa działalność i jedyna na Podkarpaciu oferująca takie usługi od ponad 2 lat. Składa się z dwóch stanowisk z kapsułami do floatingu i jednego gabinet masażu oraz recepcji. Lokal w pełni wyposażony położony w dobrej lokalizacji blisko centrum Rzeszowa cieszący się bardo dobrą opinią klientów, rozpoznawalnością oraz z aktywnymi mediami społecznościowymi.

Sprzęt polskiego producenta który zapewnia serwis.

Wyposażenie wysokiej jakości zapewniające bezproblemowe użytkowanie

Lokal klimatyzowany, nowocześnie wykończony z dużym darmowym parkingiem dla klientów. Na wjeździe 2 duże banery reklamowe ponad 5 m szerokości

Na ofertę składa się całe wyposażenie lokalu, umowy, numer telefonu, fanpage Facebook, fanpage Instagram, materiały reklamowe (banery, ulotki), system rezerwacji z bazą klientów oraz profilem na portalu moment.pl.

Zawiera także przejęcie zatrudnionego pracownika - doświadczona Panią masażystkę z kilkuletnim stażem oraz Panią fizjoterapeutkę pracującą na niepełny wymiar godzin

Floating to pomysł zaczerpnięty ze stanów polegający na unoszeniu się na powierzchni soli epsom w specjalnie w izolowanej kapsule deprywacji sensorycznej. Ciało w takich warunkach odpoczywa i jest to jedna z najlepszych skutecznych form relaksu na świecie.

Dodatkowo posiadamy gabinet masażu z bogatą ofertą, w którym wykonujemy masaże relaksacyjne, rytuały, fizjoterapię, bandaże. Gabinet wyposażony w łazienkę z prysznicem, elektryczny profesjonalny stół do masażu.


Pracę można zacząć bez żadnego wkładu finansowego. Nowy nabywca otrzyma wszelkie informację jak z sukcesem prowadzić i rozwijać działalność. Biznes z ogromnymi perspektywami rozwoju przez stale rosnącą popularnością na tego typu usługi.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 170000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej