• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-03-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #47415

Sprzedam warsztat samochodowy

Oferujemy sprzedaż/ odstąpienie dobrze prosperującego, w pełni urządzonego, nowoczesnego serwisu samochodowego do usuwania wgnieceń bez lakierowania, detailingiem, lakiernią samochodową, naprawami mechanicznymi i elektroniką, położonego w Warszawie na Mokotowie. Serwis w danej lokalizacji prowadzimy od 4 lat. Profesjonalny wygląd miejsca i jego dostępność, sprawiły, że klientami danego punku detailingowego są nie tylko mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości, ale też całego województwa mazowieckiego.

Nabywca przejmuje punkt gotowy do pracy. Jest to idealne miejsce dla detailerów / firm detailingowych posiadających już swoją bazę klientów lub dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę kariery.

Przedmiotem oferty jest:
- prawo do wynajmu dwóch lokali, w cenie 12000 zł netto/m-c. Lokalę obejmują 220 m.kw. zaadoptowanych na duże 5- stanowisk, komorę lakierniczą, biuro, pomieszczenie socjalne, szatnię dla pracowników, miejsca parkingowe.

- pomieszczenia na nowoczesne 5- stanowiskowe studio detailingowe oraz lakiernię, w skład którego wchodzi: nowoczesna komora lakiernicza, kanał, podnośnik, sprzęt do wymiany opon, sprzęt do serwisu i odgrzybiania klimatyzacji, 2 kompresory, profesjonalny sprzęt niezbędny do pracy z mechaniki i elektroniki, 2 grupy na FB z ponad 8000 folowersów, 3 strony internetowe, kanal Instagram, (na reklamę wydano ponad 200 000 zł za 3 lata), najwięcej opinii pozytywnych z branży PDR w Warszawie etc.
Lokal wynajmowany jest od firmy. Właściciel lokalu wyraża zgodę na natychmiastową cesję umowy najmu.
Jest to bardzo dobra inwestycja z szybkim zwrotem kapitału

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 999999 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej