• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #57467

Sprzedam warsztat samochodowy

Sprzedam funkcjonujący biznes – warsztat samochodowy znajdujący się w Warszawie /Ursynów/ przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic miasta tj. ul. Puławska. Dodatkowo przy lokalizacji, w której znajduję się warsztat jest dużo osiedli mieszkalnych, biurowców, centrów handlowych, itp.

Hala warsztatowa składa się z czterech stanowisk roboczych i części biurowo-sanitarnej. Bramy wjazdowe są na tyle wysokie, że spokojnie można wjeżdżać autami dostawczymi. Na terenie przyległym do hali jest do dyspozycji 10 miejsc parkingowych.

Umowa najmu hali jest na czas nieokreślony. Czynsz najmu niewygórowany jak na dzisiejsze czasy i lokalizacje warsztatu. I przede wszystkim mili i pomocni właściciele nieruchomości.

Za kwotę wystawioną w ofercie kupujący dostaje:
- gotowy funkcjonujący biznes z dobrą kilkuletnią historią.
- bazę stałych klientów /za dodatkową opłatą mogę odstąpić numer telefonu przypisany wyłącznie do warsztatu i klientów warsztatu/
- dostęp do portali społecznościowych na których jest reklamowany warsztat /fb, dobry mechanik, motointegrator itp./ z wieloma pochlebnymi komentarzami.
- wyposażenie warsztatu w tym między innymi:
2 podnośniki dwukolumnowe o udźwigu 3 i 4 tony, 1 podnośnik płytowy o udźwigu 3 tony, zestaw do wulkanizacji /montażownica+wyważarka/,maszyna do klimatyzacji z dodatkowymi akcesoriami niezbędnymi do serwisu klimatyzacji, 3 wózki narzędziowe z wyposażeniem, spawarka migomat, 2 kompresory o dużej pojemności, 2 duże myjki ciśnieniowe ,szlifierka stojąca, 2 profesjonalne komputery diagnostyczne w tym jeden do obsługi tpms, zestawy narzędzi i kluczy specjalistycznych oraz dedykowanych, 2 odkurzacze przemysłowe, kotary pcv oddzielające stanowiska, 2 lewarki pneumatyczne, lewarki i podpórki hydrauliczne, dźwig warsztatowy, olejarka,nagrzewnica olejową, piec na pellet, regały warsztatowe i wiele, wiele więcej!

Dla zainteresowanych – sprzedaję w związku ze zmianą planów osobistych a przede wszystkim z wyprowadzką w inny region Polski.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 110000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej