• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #32708

Sprzedamy przedszkole- nieruchomość

Sprzedam przedszkole umiejscowione w dużym budynku w Braniewie, 660m2, 10 pokoi, 9 łazienek, komfortowe mieszkanie. Okolica domków jednorodzinnych, bardzo spokojna dzielnica. Działka 9 arów. W budynku tym obecnie funkcjonuje przedszkole z pełnym wyposażeniem ,nowoczesną kuchnią- rok budowy 2009, przysługującą dotacją z UM na 75 dzieci . Przedszkole w pełnym biegu. Nieruchomość niekoniecznie musi być przedszkolem w przyszłości może pełnić inne funkcje po niewielkim dostosowaniu. Idealne miejsce na np. hotel, przychodnię ,inwestycje , rozbudowę w dowolnym kierunku. Wszystko to jest własnością , nie jest obciążone.
Budynek jest ogrzewany ekogroszkiem , jest też kominek z płaszczem wodnym. Ściany są z cegły i porotermu, gazobetonu. Na całości dachu jest blachodachówką. Okna plastikowe z 2013r. trzyszybowe w domu, w części przedszkolnej plastikowe z 2009r. w tym trzy ognioodporne
Dodatkowo jest możliwość dodatkowo odkupu również ok.6600m2 działki niezabudowanej przylegającej do zabudowanej nieruchomości ( również własność). Cena do negocjacji (wstępna 1700 000 zł. Powód sprzedaży- zmiana miejsca zamieszkania. Aktualne informacje o przedszkolu (z II kw.2018r.):
obecnie jest w przedszkolu 69 dzieci + 2 czeka, bo niema miejsca w grupie Maleństw na dzień dzisiejszy. Nie ma dzieci niepełnosprawnych zdiagnozowanych, jedno grupie najmniejszych jest diagnozowane w tej chwili pod kątem autyzmu. Przedszkole bardziej się skupia na nauce języka, na razie angielskiego. Jest to jedyne przedszkole w powiecie braniewskim o profilu językowym, w przedszkolnej grupie przebywa równolegle lektor języka angielskiego z nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i każdy mówi do dzieci w języku którego uczy, oczywiście realizując podstawy programowe. Odbywa się to we wszystkich grupach wiekowych ( 2- 6lat). Miesięczne koszty utrzymania budynków plasują się w granicach: ok. 2600 zł + węgiel zimą 1.600. zatrudnionych w przedszkolu jest : na cały etat – 9 osób i 3 niepełny etat. Dotacja z UM wynosi na dziecko - 457zł. Przedszkole jest zwolnione z podatku bo budynek przeznaczony jest na cele oświatowe. Od rodziców pobierana jest opłata około 500 zł miesięcznie ( w tym wyżywienie , j. angielski, czesne i rytmika ), dodatkowo płatne są jeszcze zajęcia dodatkowe - szachy, tańce, logopeda, terapie. Przedszkoli w Braniewie jest 6 w tym dwa publiczne. Jest to biznes rozwojowy zwłaszcza gdy od 2-3 lat miejsc brakuje dla dzieci w każdym przedszkolu na terenie Braniewa.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Braniewo
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Dodatkowe informacje

powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej