• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #57384

Sprzedaż lokalu handlowo – usługowego

Wyjątkowa okazja, sprzedaż lokalu handlowo – usługowy o powierzchni 42 m² we Wrocławiu, na parterze Galerii Handlowej Pasaż Królewiecki.

Lokal posiada duże witryny, położony jest na wprost wejścia do Galerii w ciągu innych lokali handlowych o dużym obłożeniu klientów.

Aktualnie lokal jest wynajmowany i istnieje możliwość przejęcia Najemcy.

Lokal ma przyłącza do wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji do indywidualnego montażu. Posiada osobne liczniki na wodę, ogrzewanie lokalu i prąd. Posiada również na zewnętrznym panelu frontowej elewacji budynku miejsce do korzystania z podświetlanej reklamy.

Lokal ma założoną księgę wieczystą.

Pasaż ma dwa poziomy z łączną powierzchnią handlowo-usługową 2500 m2, w którym znajdują się sklepy spożywcze, sklepy z ubraniami, apteka, drogeria Rossmann, restauracje, kawiarnie, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, medyczne, plac zabaw dla dzieci, bankomat, dwie windy oraz toalety. Pasaż prowadzi działalność od 8 marca 2017 roku. Obiekt posiada całodobową ochronę oraz parking dla klientów.

Działka, na której umiejscowiony jest PASAŻ KRÓLEWIECKI oraz należący do niego parking, należy do Wspólnoty wszystkich właścicieli lokali.

Parking Pasażu bezpośrednio graniczy z parkingiem należącym do sklepu LIDL. Bliskie sąsiedztwo obydwu punktów handlowych wzajemnie przyciąga wielu klientów. Pasaż jest popularnym miejscem odwiedzin przez mieszkańców Maślic i okolicznych osiedli. Posiada duży potencjał, ze względu na ciągłą rozbudowę najbliższych terenów.

 W innych centrach handlowych podobne lokale można tylko wynająć.

 Możliwa zamiana na lokal mieszkalny w Polanicy Zdroju, Kudowa zdrój.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 690000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/wyjatkowa-okazja-w-centrum-handlowym-parter-ID4hoNQ

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej