• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #44396

Sprzedaż nieruchomości - Club,pub,hotel

Poszukujesz rozpoznawalnego miejsca na swoją działalność ? Chciałbyś/abyś prowadzić club w znanej lokalizacji na mapie Namysłowa z renomą na teren całego powiatu namysłowskiego i okolic ? Lub chciałbyś/abyś całkowicie zmienić przeznaczenie budynków otwierając Dom Seniora, Hotel bądź Dom Weselny ? Świetnie trafiłeś - ta oferta otwiera możliwości na każdy doskonały pomysł. Zadzwoń do mnie, umów się na spotkanie, a zaprezentuję Ci doskonały obiekt dla Ciebie. Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami niemieszkalnymi o łącznej pow. użytkowej ok. 1030 m2 posadowionych na działce o pow. 2378 m2 w rozpoznawalnej lokalizacji Namysłowa. Oferowany obiekt składa się z pięciu niezależnych budynków, które są wybudowane na kształcie prostokąta za pomocą technologii tradycyjnej murowanej z pełnej cegły na zaprawie cementowo - wapiennej oraz w konstrukcji drewnianej (taras). Są to budynki parterowe oraz jednopiętrowe, niepodpiwniczone, w zabudowie półzwartej z innymi budynkami posadowionymi na terenie działki. Stropy budynków częściowo drewniane belkowe oraz ogniotrwałe na szynach stalowych. Stolarka okienna oraz drzwiowa na nieruchomości PCV, stalowa i drewniana. Dach nieruchomościach jednospadowy, konstrukcji drewnianej, pokryty papą oraz wielospadowy pokryty blachą trapezową na konstrukcji drewnianej. Wykończenie wnętrz budynków zróżnicowane w zależności od pomieszczenia, mianowicie ściany pokryte tynkiem cementowo - wapiennym i nowoczesnymi płytkami ceramicznymi, natomiast podłogi są betonowe pokryte w większości różnobarwną terakotą. Budynki zostały wyposażone w instalację elektryczną, wodno - kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania (piec na węgiel - drewno znajdujący się w kotłowni, z dodatkowymi nawiewami w poszczególnych pomieszczeniach oraz kominek znajdujący się w jednym z pomieszczeń na parterze nieruchomości).

Budynek 1: łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 418 m2, w skład której wchodzą: pomieszczenia przeznaczone pod działalność gastronomiczną, sala restauracyjna, kuchnia, pomieszczenia magazynowe, sanitariaty (typu: toalety damskie, męskie) i hall dyskoteki znajdujący się na parterze oraz na piętrze budynku.

Budynek 2: łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 430 m2, w skład której wchodzą na parterze i na piętrze dwie sale dyskoteki z pełnym wyposażeniem klubowym, tj. skórzane loże oraz zabudowane bary.

Budynek 3: konstrukcja lekka o powierzchni użytkowej ok. 98 m2.

Budynek 4: łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 47 m2, w skład której wchodzi szatnia oraz hall.

Budynek 5: drewniany, zadaszony taras o powierzchni użytkowej ok. 36 m2 z wyjściem z I piętra budynku.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • opolskie
Miasto Namysłów
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 529000 zł
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej