• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-02-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #47105

Sprzedaż nieruchomości- hurtownia + duża działka

Sprzedaż lub wynajem (7000 zł netto / miesiąc).

Nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Przytkowice, gmina Kalwaria Zebrzydowska, powiat Wadowicki, województwo małopolskie.

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr: 726/9, 726/10, 726/11, 726/12, o łącznej powierzchni 0,2654 ha.

Nieruchomość objęta księgą wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Wadowicach nr KR1W/4873 6/6.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy usługowo-produkcyjnej UP.

Nieruchomość jest zabudowana budynkiem usługowym z 1994 r., rozbudowanym w latach późniejszych, w dobrym stanie technicznym, przeciętnym standardzie wykończenia, o powierzchni użytkowej ok. 713 m2.

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym, położona w miejscowości Przytkowice oznaczona nr 517a, gmina Kalwaria Zebrzydowska, powiat Wadowicki, województwo małopolskie.

Teren nieruchomości jest równy, z niewielkim spadkiem w kierunku południowym. Południowa część nieruchomości jest zagospodarowana i zabudowana budynkiem usługowym, natomiast północna jest niezabudowana, porośnięta trawą i może być wykorzystana w celach inwestycyjnych pod nową zabudowę. Teren przy budynku został utwardzony i urządzona na nim parking i plac manewrowy z kostki brukowej. Nieruchomość jest ogrodzona ogrodzeniem z siatki i profili stalowych.
Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej o nawierzchni asfaltowej, na którą ma urządzony zjazd. Nieruchomość jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową i gazową, z których wykonano przyłącza do budynku, prócz gazowego. Na działce zlokalizowane jest również szambo na ścieki, ponieważ w okolicy brak sieci kanalizacji sanitarnej.

BUDYNEK USŁUGOWO HANDLOWY
Stanowiący część składową nieruchomości budynek usługowy jest wolnostojący, częściowo podpiwniczony, posiada 2 naziemne kondygnacje użytkowe. Budynek wybudowano 1994 r., a w późniejszych latach rozbudowano i nadbudowano. Budynek ma w rzucie wymiary ok. 28 x 15m, oraz wysokość ok. 9m.

Stan techniczny budynku ocenia się jako dobry, a standard wykończenia przeciętny. Część piętra nie została wykończona. Biorąc pod uwagę liczbę lat użytkowania budynku, jakość użytych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych, oraz potencjalny czas trwałości technicznej budynku łączne zużycie techniczne budynku szacuje się na poziomie 20%.

FUNKCJONALNOŚĆ
Funkcjonalność budynku jest dobra, ponieważ spełnia wymogi, dla jakich został zaprojektowany i nie odbiega znacznie od aktualnych trendów architektonicznych dla budynków tego typu. Budynek trzy kondygnacje użytkowe. Układ pomieszczeń w budynku jest następujący:

Do budynku prowadzi kilka wejść, oraz dwa wjazdy dla samochodów. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewnia klatka schodowa, oraz dodatkowe schody wewnętrzne. Budynek może pełnić funkcję usługową z magazynami i zapleczem socjalnym. Dodatkowym atutem jest duży plac manewrowy który może zostać również wykorzystany jako parking. Część piętra jest w stanie surowym i można ją dowolnie zaadoptować

Budynek posiada prawidłową izolację cieplną przegród zewnętrznych, ma stolarkę okienną o niskich parametrach cieplnych, dużą powierzchnię użytkową, oraz nie posiada systemu centralnego ogrzewania, co w sumie przekłada się na średni poziom ekonomiczności użytkowania.

• dobra lokalizacja – bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, w otoczeniu zabudowy o podobnym przeznaczeniu
• dobra konfiguracja terenu – kształt regularny, niewielki spadek terenu
• dobry stan techniczny budynku – z końca lat 90-tych, później rozbudowany i nadbudowany
• przeciętny standard wykończenia
• dobra funkcjonalność, jednak brak centralnego ogrzewania
• duża powierzchnia budynku
• dobre zagospodarowanie działki – ogrodzenie, parkingi, podjazd
• duża powierzchnia działki którą można zabudować innymi budynkami

W budynku prowadzona była hurtowa sprzedaż materiałów do produkcji obuwia. W sąsiedztwie znajduje się jeden z największych klubów w Polsce, przez co jest to bardzo popularna lokalizacja.

Sprzedaż wynika z faktu, że budynek jest częścią spadku, a działalność handlowa została w nim zakończona.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Przytkowice
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1200000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej