• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #59665

Sprzedaż obiektu rekreacyjno-restauracyjnego z zapleczem noclegowym

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży obiektu, Rekreacyjno-Restauracyjnego z Zapleczem Noclegowym w miejscowości Brynica, 6 kilometrów od Opola, o powierzchni użytkowej 540 m2, położony na działce 6500 m2 (65 ar), graniczącą z Stobrawskim Parkiem Narodowym. Obiekt może funkcjonować przez wszystkie sezony turystyczne.

Na ofertę składają się budynki, Restauracji główna, z dużym zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem, kompletem sprzętu AGD, wydzielonej chłodni, dwóch przestronnych Sal konsumpcyjnych na 60 i 90 miejsc oraz sali tanecznej. Sala Kominkowa, stanowi reprezentacyjną część obiektu i łączy się z salą weselną, przeznaczoną, głównie do organizacji różnego rodzaju przyjęć lub konferecji, posiada także, osobne wejście do dużego ogrodu, na terenie, którego znajduje się odkryty basen, ogródek letni z wyspą na, której umiejscowiony jest budynek otwarty z stacjonarnym grillem, mogący pomieścić około 60 osób. Przy obiekcie wybudowano pięć domków campingowych, dwuosobowych. Nad salą restauracyjną i dobudowaną częścią budynku, urządzono 8 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w satelitę i internet. Pokoje nad restauracją posiadają balkony, dobudowana część połączona jest przejściem, pokoje -apartamenty obejmują 30 miejsc noclegowych. W okresie letnim korzystać można z odkrytego basenu, stawu, łowienie ryb, pływanie, sporty plażowe, jazda konna, natomiast w okresie zimowym staropolski kulig. W obiekcie organizowano wesela, przyjęcia komunijne, bankiety, pieczenie prosiaka, grillowanie, wieczory taneczne oraz inne imprezy okolicznościowe, maksymalnie na 90 osób.
Budynek wybudowano w 1994 roku, został wykonany w technologii tradycyjnej, częściowo docieplony, otynkowany, z dachem krytym dachówką. Posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, grzejniki, stolarkę okienną i drzwiową. Łazienki i toalety wykafelkowane z armaturą łazienkową. Pokoje w całości wyposażone w umeblowanie.

Media: prąd, woda, kanalizacja - gminne, centralne ogrzewanie oraz podgrzewanie wody - piec gazowy dwu-funkcyjny.

Stan budynków jest dobry. Istnieje możliwość płynnego kontynuowania działalności bez większych nakładów inwestycyjnych.
Zalety: atrakcyjna i perspektywiczna lokalizacja dla biznesu turystycznego, obiekty budowlane w dobrym stanie technicznym, pełne wyposażenie obiektów, różne profile działalności turystycznej: restauracyjna, krajoznawcza, organizacja okolicznościowych imprez, ze względu na lokalizację może pełnić rolę domu złotej jesieni. Kompleks restauracyjno - rekreacyjny, znajduje się wśród lasów Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, dzięki swej malowniczej lokalizacji na skraju olbrzymiej połaci lasu, pośród pól, gwarantuje wspaniały odpoczynek w ciszy i spokoju.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • opolskie
Miasto Brynica
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1650000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło:  https://www.azg.net.pl/obiekty-na-sprzedaz-1650000zl-540m2-lubniany-brynica/6447707

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej