• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #58393

Spzredam Zakład Fotograficzny z punktem DPD PickUp i KSERO

Sprzedaż Zakładu Fotograficznego z punktem DPD PICKUP i Punktem KSERO. To doskonała propozycja dla osób poszukujących stabilnego biznesu z dużym potencjałem rozwoju.

Zakład działa od 2011 roku w samym Centrum Opola, w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od nowoczesnego Centrum Przesiadkowego PKS Opole oraz kilkaset metrów od PKP Opole Główne. Lokalizacja ta zapewnia ciągły przepływ klientów, co stanowi gwarancję stałego dochodu.

Zakład jest w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt, co umożliwia prowadzenie działalności bez potrzeby dodatkowych inwestycji. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym zdjęcia do dokumentów, wydruk zdjęć, przegrywanie kaset VHS na DVD, reprodukcję starych zdjęć, fotogadżety, zdjęcia na nagrobki, ksero/laminowanie, zgrywanie zdjęć z aparatów na CD/DVD/Pendrive oraz sprzedaż ramek/albumów/baterii.

Zakład cieszy się renomą i ugruntowaną pozycją na rynku, co przekłada się na stałe grono klientów i ciągły wzrost zainteresowania oferowanymi usługami. Posiadając już tę dobrą bazę, możesz skupić się na dalszym rozwoju biznesu i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Jako nowy właściciel, otrzymasz od nas niezbędne przeszkolenie oraz doraźną pomoc w początkowej fazie przejęcia, dzięki czemu szybko zintegrujesz się z branżą i zaczynając zarabiać.

Jeśli szukasz stabilnego biznesu z dużym potencjałem i chcesz zainwestować w swój własny rozwój, to jest to oferta dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • opolskie
Miasto Opole
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 30000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej