• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-10-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #45755

Stabilna inwestycja, Stałe dochody, SIEĆ ŻŁOBKÓW I PRZEDSZKOLI

Masz dość inwestycji w fundusze jakie oferują banki? Nie zadowala Cię głodowy zysk na poziomie 2% w skali roku? Na giełdzie odnotowujesz straty? Dobrze trafiłeś! My nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Proponujemy inwestycję w biznes który funkcjonuje od wielu lat, dzięki wielu socjalnym programom jakie oferuje rząd Polski. Przyrost naturalny rośnie a co za tym idzie oblężone są żłobki i przedszkola nie tylko publiczne, które nie proponują tylu dodatkowych zajęć oraz wyższego poziomu opieki i zabawy dla dzieci jak sektor prywatny. Wychodzę do państwa z propozycją inwestycji swoich środków w stabilny i rozsądny biznes jakim jest sieć żłobków i przedszkoli niepublicznych. Ten sektor gospodarki nie jest uzależniony od notowań na giełdzie czy też sztucznych ocen windowanych poprzez różne portale biznesowe. To namacalny i prostolinijny biznes. Brak w nim słupków o przyszłych dochodach. Zysk jest tu i teraz. Drogi inwestorze, lokowanie pieniędzy w ciągle rozwijającej się sieci żłobków i przedszkoli zapewni Ci stały, a przede wszystkim stabilny zysk.
Aktualnie sieć AKADEMIA DZIECKA liczy ponad 25 obiektów żłobkowych i przedszkolnych. Pierwsze placówki powstawały na przełomie 2016/2017 roku. Dziś w 2019 roku sieć naszych żłobków i przedszkoli plasuje się na podium największej sieci w województwie łódzkim. Nasza wizja to 150 obiektów w całej Polsce. Nie tylko stawiamy na duże miasta, ale inwestujemy także w małych miejscowościach, tam gdzie społeczność ma znikome szanse na dostanie się do przedszkola publicznego z racji braku miejsc czy też tam gdzie nikt nie wyszedł z inicjatywą powołania żłobka, w którym rodzic zostawi na kilka godzin swoje dziecko i spokojnie będzie mógł realizować swoje plany zawodowe. Dzięki naszej wizji, rodzice mogą powrócić na rynek pracy, mogą pogodzić obowiązki bycia rodzicem z wykonywaniem swoich planów zawodowych.
Specyfika działania sieci AKADEMII DZIECKA to nie tylko sektor dzieci zdrowych. Prowadzimy placówki ze wsparciem dla dzieci chorych w różnych stopniach ale przede wszystkim wspieramy najtrudniejszą dziedzinę jaką jest autyzm. Jest to bardzo często spotykana choroba u dzieci, które są pozostawione bez wsparcia, niestety dzieci te w większości są zatrzymywane w domach. Dzięki naszemu programowi realizujemy odpowiedni program nauczania, nasi specjaliści pomagają poprawić rozwój intelektualny dzieci. Rodzic ma czas na pracę, a przede wszystkim zapisując własne dziecko do naszej placówki ma możliwość w poprawie jego rozwoju.
Sieć AKADEMII DZIECKA zatrudnia wybitnych specjalistów, prowadzi własną przychodnie POZ, posiada w ofercie ogromną gamę dodatkowych zajęć m.in.: hipoterapię, Dogo terapię, zajęcia na basenie, zajęcia z terapeutą behawioralnym, prowadzi zajęcia wczesnego wspomagania a także wiele innych bardzo ważnych zajęć wspomagających rozwój dzieci. W roku 2019 we wrześniu została powołana do życia szkoła podstawowa dla dzieci z różnymi schorzeniami.
Chcesz uzyskać więcej informacji? Nie czekaj skontaktuj się z nami poprzez email: pawel.dedek@gmail.com lub pod nr Tel 510042482. Podany kontakt jest bezpośrednio do prezesa zarządu jak i głównego założyciela AKADEMII DZIECKA. Marka którą promujemy nie wymaga zatrudniania speców od sprzedaży i trików, które powodują nie rozsądne inwestowanie państwa pieniędzy. Jesteśmy szczerzy, nie mamy nic do ukrycia, żadnych kruczków w umowach stąd bezpośredni kontakt do osoby odpowiedzialnej za rozwój całej sieci. Już dziś umów się na spotkanie i poznaj niepowtarzalną ofertę inwestycji w rozwojowy biznes.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • brak / dowolne
Miasto GORZKOWICE
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 100000 zł - 20000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej