• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2021-01-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #49656

Startup z branży IT aplikacji mobilnych poszukuje inwestora

Spółka, w skład której wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT oraz marketingu, prowadzących projekt, poszukuje zastrzyku finansowego, niezbędnego, aby kontynuować działalność – rozwijać opracowaną aplikację mobilną i prowadzić ekspansję wdrożeniową na terenie całego kraju. W tym celu otwiera się na wejście wejście do spółki inwestora kapitałowego, który dostarczy środków na realizację celu.

Spółka, stworzyła i sukcesywnie wdraża aplikację mobilną w samorządach oraz firmach, będącą otwartą platformą mobilną dla wszystkich uczestników życia społeczno-gospodarczego: samorządu, instytucji samorządowych, różnych organizacji i firm prywatnych.

Zadaniem aplikacji jest dostarczanie użytkownikom istotnych informacji dotyczących gminy/firmy, w której mieszkają oraz umożliwienie szybkiej, dwukierunkowej komunikacji mobilnej z samorządem oraz innymi organizacjami i firmami działającymi na terenie gminy.

Silnym bodźcem w kierunku rozwoju aplikacji jest obecna sytuacja na rynku spowodowana pandemią, w skutek której komunikacja wielokierunkowa w instytucjach i firmach z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wydaje się być narzędziem pożądanym i niezbędnym.

Komunikacja mobilna jest szybka i wygodna. Aplikacja mobilna zainstalowana na smartfonie lub w tablecie jest stale aktywna i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą powiadomień Push, co jest bardzo efektywne i korzystne.

Model biznesowy oparty jest na ekspansji wdrożeniowej docelowo w wielu gminach w Polsce oraz w licznych przedsiębiorstwach. Daje to spektakularne możliwości rozwoju i biznesu. Przychody generowane są dzięki udostępnieniu aplikacji do korzystania przez samorządy i firmy prywatne.

Abonamenty są zróżnicowane ze względu na zakres wykorzystania przestrzeni w aplikacji oraz rodzaj dostępnych narzędzi marketingowych. Firmy, które będą potrzebowały większego zasięgu niż teren własnej gminy, będą mogły korzystać również z innych aplikacji, wdrożonych w innych lokalizacjach.

Aplikacja, została zaprojektowana w ten sposób, aby dostarczyć samorządom/firmom narzędzi wspomagających zarządzanie gminą/firmą poprzez lepszą komunikację z mieszkańcami/pracownikami.

W okresie od inauguracji aplikacji na początku 2019 roku do teraz spółka zdobyła sporo doświadczenia i wiedzy, dzięki którym chce zmodyfikować aplikację w taki sposób, aby uczynić ją nowocześniejszą i lepiej odpowiadającą na potrzeby użytkowników oraz instytucji i firm.

Firma przygotowała wiele wariantów planu finansowego dla inwestora – od 1 mln zł inwestycji. Różnią się one strukturą samej inwestycji. Plany sprzedażowe w obu przypadkach są takie same, a tym samym zwrot z inwestycji będzie zrównoważony i atrakcyjny dla każdego z inwestorów.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
  • internet
  • marketing, reklama, media
Województwa
  • pomorskie
Miasto Słupsk
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Ekspansja
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 1000000 zł - 5500000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej